Powrót do ostatniej sytuacji (Julia, Max itd.)
  • Mogłabyś,już skończyć się nakręcać? Proszę Cie, są swięta :). Po za tym za tamte wszystkie sytuacje dostałem bana. Tu mówimy o dzisiejszej sytuacji.
    Jest Wigilia, proszę Cie tylko o przemyślenie swojego zachowania.I daj już spokój. Po temacie.
    Proszę administracji o zamknięcie tematu.
    Pozdrawiam Max

• Ej sory, bezpodstawne myślenie, że jj oznacza "jebać julkę" nie jest powodem do obrażania innej osoby...

• Rozumiem, może to znaczyło to co myślisz, ale coś takiego raczej powinnaś zgłosić do administracji, a nie obrażać innych, wiedząc, że może to zadziałać na Twoją niekorzyść...

ostatnio edytowany przez Wikoro
  • Globalny Moderator

Koniec tego spamu napisałem następne wiadomości w tym temacie = ban na forum na tydzień.

• @Goliathus mam dowody na to ze znaczyło to jebac julke. Zreszta skończcie juz pierdolic. Wyjasnilam sobiewszystko z maksem i żegnam

• Globalny Moderator

Tak, że ten wracając do tej sytuacji.
    Dostałem zlecenie obejrzenia wczorajszych demek z godzin 16-20 obejrzałem wszystkie i było trochę wyzywania itd. więc zgodnie z tym co pisałem wcześniej
    Julia zostaje zbanowana na 14 dni. ponieważ poprzedniego bana miała na 7 dni, zaś Mirek zostaje zbanowany na 7 dni.
    Brawo dla wygranych dzisiejszego konkursu, spraw prywatnych nie przenosimy na serwer, lecz rozwiązujemy prywatnie tyle w temacie!

• Brakuje mi tutaj jeszcze jendej osoby ;)

• Globalny Moderator

+Jeszcze jedna osoba w gratisie za obrazę - BartollO0_1484433361926_730_screenshots_20170114133444_1.jpg
    Ban na 1 dzień bo to jego pierwszy ban na tym steam! Brawo!

• I dowód na to ze jula była na serwerze :D Sprawa wyjasniona na zawsze MAM NADZIEJ :D

• Moderator Forum

KIedyś to było, a nie spam skargami jak dzisiaj :)

Temat zamknięty

ostatnio edytowany przez Szmucki
  • 22
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.