Aktywność
  • Opis problemu: Ostatnio coraz więcej osób składa podania na moda z słabą aktywnością
    Oczekiwane rozwiązanie: Dodanie wymagania typu w ciągu ostatnich 2 tygodni mieć np. 15h to samo mogłoby też tyczyć się obecnych modów aby wchodzili częściej na serwer

• Co do podań jestem za, ale co do modów to rozumiem, że trzeba od nich więcej wymagać, ale nie zawsze każdy ma czas.

• @Aquix Co do modów można informować o nieobecnośći, próg dla obecnych modów mógłby być mniejszy

• @LiK Wiem, że można informować o nie obecności, ale czy o 1/2 tygodnie nie obecności, czy to trzeba od razu wszystkich informować? Co do samego pomysłu nawet spoko tylko nie którzy nie mają czasu na wchodzenie na serwer i siedzenie na nim tyle godzin.

• @Aquix Nie chcę za bardzo spamić ale tak jak napisałem wyżej próg dla OBECNYCH modów mógłby być mniejszy, a ilość godzin to juz kwestia ustalenia

• Odświeżam, mam nadzieję że zobaczysz @Master bo dziś znowu pewna osoba złożyła podanie z fatalną aktywnością.

• @LiK Nie lepiej napisac do niego na pw?

• @IgoR Czy na PW inne osoby będą mogły się wypowiadać? Chyba nie

• @LiK i tak końcowa decyzja należy do niego

• @IgoR Nie zmienia to faktu że decyzja po części powinna też być graczy bo to oni będą później cierpieć lub się cieszyć

• Temat umarł

Temat zamknięty

• 11
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.