PROBLEM Z CS:GO, ŚCINY PULPITU, PROSZĘ O POMOC
  • Witam, mam problem związany z CS:GO, ktory spróbuje opisać.
    Stalo się to drugi raz. Dołączyłem do MM'a z kolega, z którym rozmawiałem na Ts3, gdy rozpoczął się mecz zauważyłem ze przychodzą mi powiadomienia z przeglądarki której zapomniałem wyłączyć, nacisnąłem więc przycisk "windows" aby wejść na pulpit i wyłączyć zawadzające aplikacje typu własnie przeglądarka, skype itp. Gdy już "wyrzuciło" mnie do pulpitu, wszystko się zlagowało, nie mogłem powrócić do gry, ani wyłączać aplikacji, mogłem ruszać tylko kursorem i dalej rozmawiać z kolegą na Tsie. Wraz z kolega szukaliśmy rozwiązań co mogę zrobić żeby się "odlagowalo", aż nagle padł pomysł aby wyrzucić mnie z gry, żebym nie musiał martwic się że dostane bana, kolega próbował mnie wyrzucić ale randomy z którymi grałem tego uczynić nie chcieli, wiec podsunął nam się nowy pomysł polegający na tym, że miałbym zrestartować szybko komputer, tak też zrobiłem, ale, że mój komputer od zawsze włączał się długo, to po włączeniu CSa okazało się że dostałem bana na 7 dni, przedtem dzień temu dostałem bana na 24 godziny z dokładnie takiego samego powodu. Może ktoś miał podobny problem. (chodzi o tą ścine pulpitu) Proszę o pomoc, z góry dziękuję.
    Pozdrawiam Wolnyje

ostatnio edytowany przez Wolnyje
  • Może lekko głupawe ale mi zawsze pomaga menedżer zadań :)

• @LiK Mi w tej sytuacji nawet menedżer zadań nie chciał się włączyć :/ :(

• Właściciel

Brak zainteresowania tematem
    Temat zamknięty

• 4
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.