frendlyfire
  • Moderator JailBreak

Cześć, wychodzę z propozycją dodania frendlyfire gdyż na nie których mapach jest boks który można fajnie wykorzystać

• Jestem na nie, ponieważ znaleźli by się tacy trolle którzy psuli by innym rozgrywkę
    P.s zastosuj się do wzoru...

ostatnio edytowany przez Igor
  • Jestem za, przydałaby się ta funkcja na serwerze, a dobrzy admini na pewno dopilnują by nie była ona nadużywana, a trochę brakuje tej opcji, gdyż żaden admin nie mógł ogarnąć nadużywania tego, a teraz jest tych administratorów kilku, więc nie będzie z nią aż takich problemów.

• Jestem za, na co najmniej połowie map jest boks. Trolli by nie było, bo często jest jakiś ADMIN. Poza tym można przecież napisać po admina na forum / steam :)

• VIP

Jestem za

I mogłeś dopisać że ci pomoglem xD

• Jestem za
    Na większości mapach jest boks i nie ma go do czego wykorzystać a admini grają często więc zapanują nad tym

• Jestem za
    Frendlyfire przydaje się nie tylko do map z boxem ale i do różnych zabaw np. wojna gangów czy freedej killday

• Zastosuj się do wzoru. A co jeżeli znajdą się tacy, którzy będą zabijać innych...

• Jestem na Nie poniewaz będą tacy trolle które będą rzucać molotovy, granaty albo strzelać do inncyh

• Grafik

@MoSzAK Na tym w połowie polega jb.

Jestem za.

• @Aquix jezeli chodzi o tak zwany "box" włączany np. w celach i powiedzeniu komendy ze tylko 1 osoba ma przezyc to ok. Ale mi chodzi o to ze gdy idzie sie np. na mape to gościu z tt cie zabija

• @MoSzAK W takim wypadku nie włącza się ff :) , @Kubuś-Puchatek jeśli nie wiesz o jakim serwerze jest mowa ,to się nie wypowiadaj

• @LiK chodzi o to ze jest komenda !box ( przynajmniej tak było na serwie gdzie miałem admina ) gdzie masz wybory Włącz albo wyłącz. I gdy więźniowie są w celach to raz na mape mozesz uzyć tej komendy i powiedzieć coś tego typu ze tylko 1 osoba moze przezyc w celi ( no chyba ze to jest mapa z 1 celą )

• Moderator JailBreak

Jak coś jestem cały czas na serwerze i wszystko ogarnę.

• Właściciel

Prośba zaakceptowana
    Temat zamknięty

• 16
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.