Prośba o unmute Igor
  • Twój nick: Igor @Cswild.pl
    Link do twojego profilu steam: http://steamcommunity.com/id/IgorBetter/
    Data: 11.02.2017
    Serwer: Deathrun
    Opis sytuacji: Na serwerze panowała totalna patologia , wszyscy puszczali bindy i akurat gdy ja puściłem binda ze stonogą :v na serwer wbił moderator :d
    Wyjaśnienie Unbana / Unmuta / Ungaga: Już nigdy więcej nie odpalę żadnego binda ;(

• Moderator na dr4 i na innych puszcza bindy oj nieładnie, nieładnie :(

• Puszczałeś bindy a i tak mieszasz w to wszystkich, bo jak każdy se puszcza to ty też możesz.... Ale Master daje unmuty takim osobom więc nie ma co jestem za unmutem.

• @Aquix ja napisałem, że jak każdy puszcza to ja też mogę?

ostatnio edytowany przez Igor
  • @IgoR Prosisz o unmuta i musisz wspomnieć o wszystkich innych, że to niby nie sprawiedliwe. A to zdanie miało być ironią...

• @Aquix A czy powiedziałem , że to nie sprawiedliwe? :V

• @IgoR W takim razie czemu inni nie dostali mute'a albo nie dałeś na nich skragi jeśli była

@IgoR powiedział w Prośba o unmute Igor:

Na serwerze panowała totalna patologia

• @LiK Ja nie napisałem , że inni nie dostali mute...

ostatnio edytowany przez Igor
  • @IgoR Nienapisałeś tego dosłownie ale tekst ma taki przekaz. Ja kończe spam.

• @IgoR powiedział w Prośba o unmute Igor:

wszyscy puszczali bindy i akurat gdy ja puściłem binda ze stonogą :v na serwer wbił moderator

To czemu "wszyscy" nie dostali mute, skoro był mod, chyba już niema muzyki etd z wejścia moda więc kto mógł się tego spodziewać

• @LiK Ty człowieku rozumiesz , że nie tylko ja dostałem muta ? Czy ja gdzieś napisałem , że tylko ja dostałem?
    Z tego co wiem , to tylko osoby zamieszane w daną sytuację mogą się wypowiadać :|
    Ty tylko nie potrzebnie jakąś aferę robisz

• @IgoR Poprostu chcę Tobie , Aquix w sumie też pokazać twój błąd,bo tekst ten brzmi tak jak Ci to piszę

• @LiK Wystarczyło, że aquix napisał -_-

• Właściciel

Prośba zaakceptowana
    Temat zamknięty

• 15
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.