Skarga na moderatora moszak
  • VIP

Twój nick: Nolif / Yukiteru
    Godzina i data zdarzenia: 15:18 czy coś takiego
    Mapa: Deathrun_bunker_wild
    Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: Moszak
    Link do profilu steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/id/moszak
    Opis sytuacji: (konkretnie i na temat) Owy moderator zbanował mnie na moim drugim koncie za podszywanie sie pod moderator wiedząc że to ja..
    Dowody: (screeny, demko): http://imgur.com/a/G231h
    Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów): Kawce

• Moderator Deathrun 5

Tak przyznaję się
    P.S napisz tez o tym ze dałeś mi olda zamiast bh i zabiłeś mnie

• VIP

Tak wziąłem ci olda ale to nie zmienia faktu ze dales mi bana na 7 dni a nie na 30 Minut.

ostatnio edytowany przez ღKicakღ
  • Moderator Deathrun 5

Aha i jeszcze
    Po co wchodzisz na 2 konto, mówisz ze tutaj mozesz sobie dostać bana ( w momencie kiedy dałeś mi olda ) a teraz piszesz skarge.
    Trochę nie ma to sensu

• @MoSzAK Serio !? Całkowity brak dystansu. Rozumiem twarde trzymanie się regulaminu, nie można brać olda jak tt chce bh, a dał free. Piszesz, że on nie wspomniał o tym w skardze, bo niedość sam nie wskazałeś o tym w powodzie bana to Stalker sie czepia tego bana na 7 dni za podszywanie się. Po co go banujesz skoro wiesz, że to on.... a to, że bierze Ci olda to ban na 30 min nie był by zaskoczeniem.

• Moderator Deathrun 5

@Aquix ja go przepraszałem na pw bo potem zrozumiałem swój błąd i chciałem go unbanować, ale nwm jak.
    A i P.S @Aquix czm nie wchodzisz juz na dr3? :(

ostatnio edytowany przez MoSzAK
  • Moderator Deathrun 1

@MoSzAK wchodzisz na drbany3.cswild.pl szukasz tego bana , wchodzisz w niego i tam masz steamid osoby którą zbanowałeś. Kopiujesz i w konsoli piszesz sm_unban steamid

• Moderator Deathrun 5

Dzięki Igor @Stalker daje ci unbana chociaz i tak wiem ze to nic nie zmieni bo przeciez sam chcesz nie wywalić ale...

• Właściciel

Sprawa wyjaśniona - administrator dostaje upomnienie
    Temat zamknięty

• 10
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.