Ban gracza pAnarolman
  • Dzisiaj ok. godziny 23:10 gracz pAnarolman został przeze mnie zbanowany permanentnie za aim. Temat ten kieruję do jego kolegów z drużyny, gdyż tak się przedstawili (nicków nie pamiętam).

Demko gdy tylko się przetworzy będzie można ściągnąć ze strony CSwild. Chodzi o akcje praktycznie na kilka ostatnich minut mapy. Rozumiem, że można być nieziemsko dobrym w CS'a i strzelać flicki nie z tej ziemi, ale akcje zbanowanego były dla mnie zbyt podejrzane. Do tego doszedł fakt posiadania 130h na CS (wiem, smurfkonta i te sprawy).

Jeśli stwierdzicie, że akcje gracza pAnarolman były w porządku, tylko mi w tych jedynych momentach komputer przycinał, to nie będzie problemów z odbanowaniem.

• Obejrzałem demko dwukrotnie, mapa am_towers2, akcje od ostatnich 2m30s, ale wcześniej też można to zauważyć. Głównie nieludzkie flickshoty z AWP i celownik przyklejony do wroga z USP. Zachęcam do pobrania demka przez wszystkich zainteresowanych i wyrażenia swojej opinii.

• Witam czekam na Wypowiedz kogos doswiadczonego w Grze :). Pozdrawiam

• Obejrzałem całe demko i jedyna podejrzana akcja jest w 16:10 w której to
    pAnarolman strzela szybkiego flickshot'a graczowi PANIC. Warto dodać, że na serwerach tego rodzaju często padają nieludzkie strzały, gdyż prawie zawsze wiemy gdzie jest przeciwnik. Według mnie ban w 100% niesłuszny spowodowany prawdopodobnie brakiem doświadczenia admina banującego. Liczę na odbanowanie mojego kolegi i na poprawę admina banującego, który następnym razem lepiej przyjrzy się sytuacji nie banując po pierwszej dziwnej akcji.

Pozdrawiam JpK

• Na ban złożyło się więcej czynników, niż jedna dziwna akcja, które wymieniłem wyżej. Tak czy siak wolałem zainterweniować zawczasu. Jeśli ktoś jeszcze, Hipster/Adamski bądź inni stwierdzą podobnie, że ban jest niesłuszny, to pAnarolman zostanie odbanowany.

• Widze, ze Administracja tej strony bardzo interesuje się takimi sprawami :) a ja z ciekawosci czekam i czekam na opinie. Najwidoczniej nie chce sie pobierac demka i ogladac. Pozdrawiam ;p

• @Reconracoon Nadal czekamy na rozwiązanie sprawy.

@refresh

• Globalny Moderator

Nie miałem czasu wcześniej zobaczyć demka, dzisiaj je zobaczyłem demko jest czyste oprócz jednej akcji, ale to nie jest podstawą do bana, gracz został odbanowany. Przepraszam za taką zwłokę.

Temat zamknięty

• 12
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.