Dodanie skinów na serwer only dd2.
  • Cześć. Zauważyłem, że na serwerach dd2/mir i 3maps są zwykłe skiny. Proponuję dodać to samo na serwer only dd2. Wiem, że ktoś niedawno pisał, że Valve banuje takie serwery, ale jakoś w.w. się trzymają.

• ale to sa dodatkowe koszty ;/

• Właściciel

Skiny zostały dodane, ponieważ mało osób grało na tych serwerach, a w przypadku only dd2 nie widzę takiej potrzeby.

• To może by dodać te skiny tylko dla VIP-ów? Więcej osób kupowaloby tą usługę, bo jak narazie to nikt nie ma vipa, a pamiętam z początków mojej gry na serwerze, że co druga osoba biegała z vipem. Wtedy serwer przyniósłby większy przychód i może wystarczyłoby na utrzymanie go z tym pluginem.

ostatnio edytowany przez frenzy
  • Jestem na tak. Juz kilka razy spotkalem sie z pytaniami czy sa skiny do kos, broni i td, wiekszosc nowych ludzi szuka skinow takich jak DLor itp i okazuje sie ze nie ma takowych skinow, po czym wychodza. Moim zdaniem na server przyszlo by kilka nowych osob ktore kupily by Vipa, oraz osoby ktore maja juz jakis starz na serverze. Wiecej osob kupowalo by usluge Vip.

• Właściciel Only Awp

jest jeden dd2 z skinami a drugi dd2 może byc bez skinów. Nie każdy chce grać z skinami serwerowymi ;p

ostatnio edytowany przez Wielki_HeadShot
  • Dziwny argument. Skoro ktoś nie chce grać ze skinami serwerowymi to ich po prostu nie używa. Może źle zrozumiałeś, nie chodzi o to, że kto kupi vipa ma odrazu nakładane jakieś skiny. Ma dostęp do komendy !ws i może sam wszystko ustawić (lub też nie ustawiać i grać na swoich/domyślnych).

• 8
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.