Komendy dla Admina
  • Mam na myśli by dać możliwość Adminowi do komendy typu:
    +zmiana nicku
    +robienia vote
    I jakiś innych tego typu komend, ponieważ miałem dziś problem z zbanowaniem "czitera", ponieważ zmieniał nicki na takie same jakie mieli gracze... :)
    Wypowiadajcie się co o tym sądzicie ! :)

• Polecam /admin albo sm_admin w konsoli

• Nie ma dostępu do tych komend przez konsole... a w !admin nawet nie ma ich :)

• @Vollt3r to jakim cudem ty masz admina jak nie znasz podstawowych komend sm_... ......

• Właściciel

Ludzie naprawdę nauczycie się czytać, a nie wypisujcie te bezsensowne posty...

0_1487616585117_300px-Paris_Tuileries_Garden_Facepalm_statue.jpg

• Polecam podszkolić czytanie ze zrozumieniem ;) 0_1487616795212_istock_000002874936medium.jpg

• Rozumiem tylko jaki jest problem skoro można banować przez steam ID w konsoli? sm_ban steamID sm_ctban steamID sm_unban steamID sm_unctban steamID sm_gag steamID sm_kick steamID itp....

• Może ty masz dostęp do komend z ID ja mam brak uprawnień tak jak już napisałem...
    Nie martw się o znajomość moich komend bo zapewniam Cię, że radzę sobie z tym :)

• @IgoR powiedział w Komendy dla Admina:

@Vollt3r w admin nie można zbanowac?

Nie chodzi mi o banowanie, czytaj do końca... Chodzi mi o komendy których brakuje :-P

• miałem dziś problem z zbanowaniem "czitera", ponieważ zmieniał nicki na takie same jakie mieli gracze...

Chodziło mi o to że miałeś problem ze zbanowaniem czitera który ciągle zmieniał nicki, więc mogłeś wpisać /admin i tam go zbanować

A co do propozycji jestem za :d

ostatnio edytowany przez Igor
  • Proszę nie odpisuj już, typ zmieniał nicki podczas "dawania" mu bana nie dało się bo były 2 osoby o takim samym nicku, nawet jeśli by się to dało to bana by dostali we 2 (cziter i zwykły gracz)... Nie widzę sensu abyś dalej drążył ten temat skoro nie wnosisz nic do propozycji C;

• Spróbuj następnym razem wpisać w konsoli "status", znaleźć nick osoby, którą chcesz zbanować i sprawdzić jej aktualne #id. Potem sm_ban #xx. To id raczej nie zmienia się razem z nickiem, tylko z wejściem na serwer.

• Jestem za.
    Komędy napewno przydatne w niektórych sytuacjach. Zmiana nicku również przydałaby się do typa co ma reklamę. ;)

• Jestem na tak.

Dwi wymienione przec ciebie komendy czesto przydalyby sie adminowi :)

• Komendy zostały dodane

Temat zamknięty

• 18
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.