Nieogary w ct
  • Jestem często na serwerze, gdy jest admin cały serwer funkcjonuje normalnie i sprawnie gdy admina nie ma zaczyna się Sajgon,ludzie, którzy nie przeczytali zasad wchodzą do CT i robią mass fk. Moją propozycją jest,że żeby wejść do CT trzeba mieć minimalnie ileś tam godzin przegrane na serwerze i dopiero system dopuszcza gracza do ct.

Pozdrawiam SOZZ

ostatnio edytowany przez SOZZ
  • Jestem na nie
    Admini często są na serwerze, a jak ktoś nie przestrzega regulaminu to zawsze można napisać skarge. A zresztą jest dużo nowych graczy , którzy dosyć dobrze prowadzą.

• Często w godzinach 12-23 ale też nie zawsze,Z rana nikogo prawie nie ma.

• Grafik

Jestem za napewno są admini regularnie a nie każdemu chce się bawić w skargi odrazu i woli wyzywać. Takim progiem mogło być 10 h napewno by się takie coś przydało.

• Właściciel

Wszystko fajnie, ale taki plugin należałoby napisać co nie jest takie łatwe. Możliwe, że w przyszłości pojawi się coś takiego.
    Temat zamknięty

• 8
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.