Skarga na Szarego
  • Twój nick: Rusek W Polsce
    Godzina i data zdarzenia: 23.02 21;30
    Mapa: Taiga
    Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: SzaryXxX
    Link do profilu steam oskarżonego: Nie posiadam
    Opis sytuacji: (konkretnie i na temat) Obraza mnie przez to ze ma perma na dr1. Naklania moderatorów m.in MrKurial aby mi dali perma za to ze on dostał perma. Każdy zaczął mnie wyzywac bo szafy perma zerwał. I znow sytuacja szary powiedział EJ przypominało mi sie cos o fuck i cisnął po ojcci. A admini faworka nie tkna go. Jedyny mod Yuukk bronił mnie bo nic nie zrobiłem.
    Dowody: (screeny, demko):
    Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów): cały sere

• Grafik

Dzięki ze dopisałeś ze cie broniłem :D

A Tutaj link do jego profilu - http://steamcommunity.com/profiles/76561198303947321

ostatnio edytowany przez GoodNight
  • @Stalker Fejm dojebany XD
    A co do skargi to szary lubi się mścić i uważa się za jakiegoś Boga...
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198303947321

ostatnio edytowany przez Lord Igor
    • Szary mówi na serwer z Kurialem dogaduja sie aby kłamać ze sie pogidzilismy, i ze jest juz ok ze w ogóle nie wyzywal itp.

• wez się Rusek ogarnij wogle co to jest wrf ? xDDDDDDDDDDDD

• Nie widzisz ? Skarga na cb bo non stop wyzywasz za nic

• @SzaryXxX On pisze jak jest... a ty mógłbyś chociaż zachować trochę przyzwoitości i nie wyzywać go za to , że dostałeś perma. Bana dostałeś od Mastera, więc to go powinieneś wyzywać.

• Igor, nie nikogo nie Powinien wyzywac.

• Dla mnie to jest śmieszne ponieważ Rusek sam zaczoł, :) i z tego co napisal wychodzi na to ze sie SzaryxXx wyżywa na graczach a to nie jest prawdą . dziękuje

• wezcie dajcie spokój jak widać że to jest śmieszne jakieś dzieciakowi sie nie podobało że mnie bardziej od niego lubią i bajki jakieś wymyśla xD

• @bibulekone Po 1.Zaczął
    Po 2. To jest twój 1 post więc wynika , że szary tobie kazał to napisać.
    Po 3. Nikt nie napisał, że szary się wyżywa tylko , że chce się "zemścić".
    Po 4. Szary jest zdolny do wszystkiego...

• wogle Po co sie wtrącasz IGOR xD

• @SzaryXxX

@SzaryXxX powiedział w Skarga na Szarego:

dzieciakowi sie nie podobało że mnie bardziej od niego lubią

Nie chodzi tutaj oto. Chodzi oto, że masz jakiś immunitet i wcale się z tym nie kryjesz bo nawet teraz nazwałeś go dzieciakiem. Imo to bajki nie są

• @LiK Racja
    @SzaryXxX Wywyższasz się i myślisz, że każdy cie lubi. A zresztą skąd wiesz , że to akurat ciebie bardziej lubią?

ostatnio edytowany przez Lord Igor
  • no bo taka prawda jak on sie wogle zachowuje to on powinien dostać bana że mi brudzi opinje

• 59
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.