Podanie na moderatora forum.
  • Nick:sorry
    Imię:Adam
    Staż na forum: 7 miesiecy
    Znajomość ortografii i interpunkcji [0/10] : 8/10
    Co nowego chciałbyś wprowadzić na forum:Nic bym narazie nie dodal poniewaz forum jak dla mnie jest przejrzyste
    Doświadczenie w zarządzaniu forum: Szczerze nie bede ukrywal że żadne. Ale mysle że bede mógl liczyc na pomoc aktualnych moderatorów:)
    Dlaczego chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? : Bo widz ile jest pracy na forum. A moderatorzy to nie sa roboty by caly czas siedziec na nim. Chociaz tak bym mógl pomoc w rozwiniecu forum oraz utrzymaniu porzadku na nim
    Kontakt:Steam TeamSpeak3 Facebook Forum

• Jestem na Tak

• Plusy

+Staż
    +Doświadczenie (Jesteś właścicielem only mirage, więc tak jakby jesteś moderatorem swojego działu) Nie wiem czemu uważasz , że nie masz doświadczenia
    +Wiek

• Minusy

-Ortografia ( 8/10? Przeczytaj swoje podanie )
    -Nie rozpisałeś się

• To że nie pisze np kropki nad "ż" bo jestem na tel to nic nie znaczy poprostu mi tak łatwiej. A zresztą nie bede sie wypowiadal pod swoim podaniem:)

• Jestem na Tak ^^

• ogarniety
    • forum

• @MoSzAK Nie nabijaj Sobie ciągle tych postów, zamiast napisać "Jestem na tak", lub "Jestem na nie"
    Piszesz, że pora zakończyć temat. Administracja będzie zamykała podania w odpowiednim czasie, z tego co mi @Hipster napisał. Być może czekają na odpowiednią na to stanowisko osobę, lub czekają, aż wypowie się więcej osób.
    Tymi Swoimi postami typu:

@igor xD

Chyba pora zakończyć temat xD

Chyba pora zakończyć :D

Tak jak napisał yuukiteru WZÓR I DZIAŁ!!!!!!!!!!!!!

Nie wnosisz nic (To ostatnie rozwaliło mnie najbardziej).
    Staraj się pisać sensowne posty.
    Kiedyś również tak spamiłem, ale poprawiam się, oraz ograniczam swoje posty.
    Tobie też tak radzę, no chyba, że zależy ci na banie...

• Ban Team

@igor nie mam chęci nabijania sobie postów tylko piszę że jak minął prawie miesiąc od napisania tego postu nic się nie stało.

• @MoSzAK Trzeba było albo napisać do @Master, lub do @Hipster, a nie pisać :

Chyba pora zakończyć temat

Temat zostanie zamknięty wtedy kiedy administracja będzie się zajmowała odrzucaniem i przyjmowaniem złożonych podań...
    Tyle ode mnie

• @MoSzAK To nie jest jedyne podanie nie rozpatrzone od miesiąca, więc można oczekiwać że wkrótce przyjdziena to czas. A IgoR ma do Ciebie słuszne uwagi.

• Ban Team

@Aquix rozumiem
    P.S czyli teraz mam cię traktować jakbyś sobie nabijał posty bo napisałeś to samo co Igor???

• @MoSzAK Typie próbuję Ci coś wytłumaczyć bo widać coś nie dociera do Ciebie słuszna uwaga Igora. Nabijanie postów typu "xd" lub "chyba czas zamknąć temat xd" to żenujące. Naprawdę będziesz teraz spamić pod wszystkimi tematami które mają ponad 30 dni, że czas to zamknąc?...

ostatnio edytowany przez Aquix
  • @sorry
    Tak ;)
    Właściciel serwera
    Ogarnięty
    Lubiany
    SZCZERY (chodzi o to że większość pisze a miałem właściciela, moda h@ itp) a ty przyznałeś się bez bicia że żadne.

Minusy
    Nie stosuje się do interpunkcji jak przystało chociaż by przy zakładaniu podania na Moderatora forum.
    Podanie nie zachęca

Rada;
    Stosuj interpunkcję i postaraj się o jakiś pomysł na forum co byś mógł takiego TY wprowadzić co by urozmaiciło forum.

@IgoR tam jest znajomość ortografii i interpunkcji a nie czy stosujesz a w podaniu nie ma błędów ortograficznych

@Master
    @LukMcCall Ocenicie?
    @Hipster

ostatnio edytowany przez ღRusekღ
  • Na tak
    +miły
    +ogarnięty
    +orto

• Neutral
    -Doświadczenie
    -Brak jakoś kreatywnych pomysłow
    +Wiek