Skarga na MrKurial
  • Twój nick: Rusek W Polsce
    Godzina i data zdarzenia: Ogolem
    Mapa: Forum
    Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: MrKurial
    Link do profilu steam oskarżonego:
    Opis sytuacji: (konkretnie i na temat) Jebany wyzywa od toxicow mnie z powodu nicku, ortografia leży jak i kultura faworyzuje (do tego dowód ze każdy wie ze Szary wyzywa mści się na mnie a ten mówi ze jet święty a sam był jak mnie wyzywał od kurw, pizd itp.) i wgl nie zasługuje na admina
    Dowody: (screeny, demko): Screeny zaraz na dole
    Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów): TEMAT,,SKARGA NA SZAREGO,,

SCREENOW NIE DA SIE WSTAWIC NA FORUM Z TEL SIEC ZAPRASZAM DO TEMATU SKARGA NA SZAREGO.

SLUCHAJCIE PRZEPRASZAM ZE PRZEKLINAM IWYZYWAM ALE KURWA WKURWIAJA MNIE TACY LUDZIE.. ORTO LEZY KULTURA TAKZE. I JESZCZE TYP KLAMIE MODERATOR KLAMIE ZEBY OBRONIC KOLEGI

• list item

• Nie jest to powód by robić na kogoś skargę, a poza tym powody typu obraza foworyzacja czy język ojczysty i ortografia nie są u Ciebie lepsze więc proszę przestań spamić bezsensownymi skargami.

• Bez sensu to ty jesteś. Obraza graczy daje zajebisty przykald gracza. Pozdro

• Nie musiałeś się stosować do wzoru w takiej sytuacji.
    Jeżeli chodzi o poziom kultury , to u niego na prawdę jest fatalny ( Przynajmniej na forum )
    Natomiast moderatorem jest dobrym ( podobno )
    Kurial proszę nie pisz , że jesteśmy rudymi kofidentami , bo się tylko pogrążasz.

• VIP

Mnie kurial wyzywa od Mango pedałów a skarge potwierdzam

• @Stalker hahah. Właśnie na dr5 gracze mi o tym mówili XDDD

• Rusek wez idz lekcje odrabiać lepiej

• XD rusek prosze niepogrążaj się bo jeszce 2 dni wcześniej lizałeś mi dupe i dawałeś kredyty człowieku zastanów się nad swoim życiem
    a z tą ortografią
    mam dyslekcje i dyzortografie więc dzięki że mi ubliżasz :D

• @MrKurial Nie chcę nic mówić , ale jak on ci to powiedział zacząłeś pisać normalnie

• bo staram się neirobić błędów ?!

• 11
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.