Kilka istotnych spraw
 • Właściciel

  Witam,

  Jako, że ostatnio pojawiło się dużo nowych osób chciałbym wyjaśnić parę rzeczy:

  1. Wiadomości prywatne na steam czy też forum w stylu "Wbij na serwer bo patola itp." Rozumiem wasze podenerwowanie w takiej sytuacji, lecz bierzcie pod uwagę to, że dostaje takich zawiadomień nawet kilkanaście na godzinę, gdybym za każdym razem miał wchodził na serwer to nie miałbym czasu na nic innego. Dlatego często ignoruje takie wiadomości, albo odpisuje, że nie jestem wstanie wejść. Proszę to uszanować, dziękuje.

  2. Skargi i demka. Często piszecie w dowodzie na złożoną skargę "demko serwerowe". I wszystko byłoby fajnie, gdybyście podali minutę demka, w której sytuacja ze skargi się wydarzyła, gdyż oglądanie całego demka jest czasochłonne. W dodatku system demek w csgo jest mega toporny... Najlepszym rozwiązaniem byłoby nagranie krótkiego filmiku z demka, ale rozumiem, że nie każdy ma do tego predyspozycje.

  Dziękuje za przeczytanie. Pozdrawiam

 • Właściciel

  Zapomniałem jeszcze o jednej równie istotnej rzeczy:

  1. Różnorakie propozycję związane z serwerami i forum. Bardzo mnie to cieszy, że dostaje od Was takie propozycje, co pozwala ulepszyć serwery. Tylko musicie pamiętać, że każda z nich wymaga czasu nad jej wcieleniem. Niestety na daną chwilę konfiguracją, pisaniem pluginów zajmują się dwie osoby(Ja, Luk), a nie grupka kilkunastu osób, więc nie jesteśmy wstanie wprowadzić wszystkich tych propozycji.

  ostatnio edytowany przez Master
 • Niestety na daną chwilę konfiguracją, pisaniem pluginów zajmują się dwie osoby(Ja, Luk), a nie grupka kilkunastu osób, więc nie jesteśmy wstanie wprowadzić wszystkich tych propozycji.

  Zawsze można otworzyć rekrutację na technika. Na pewno ktoś się znajdzie ;)

 • Właściciel

  @IgoR Taki technik musi być zaufaną osobą, której mógłbym powierzyć dostęp do serwerów, a z obecnej administracji nikt się tym nie zajmuje chyba, że o czymś nie wiem :D

 • Myślę, że warto podać zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98: Renke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75. Reich), Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner.

 • 5
  Posty
 • 158
  Wyświetleń
 • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.