Dobra Propozycja by CHERID
  • Aby urozmaicić rozgrywke na naszym serwerze chce zaproponować parę rzeczy.
    Pierwsza to plugin na losowanie co 2 minut. Polega on na tym, że co 2 minuty gracz może wpisac na czacie !losowanie i otrzymuje broń,boost lub ginie.
    Drugim pomysłem jest rozbudowane menu interaktywne. Pozwala ono między innymi zabrać broń strażnikowi.
    Trzecią jak i ostatnią sprawą są nowe mapy lub zrobienie czegoś by nie grać w kółko 4 na krzyż.
    Prosze o rozważenie moich propozycji, z góry dziękuje.

• Różnorakie propozycję związane z serwerami i forum. Bardzo mnie to cieszy, że dostaje od Was takie propozycje, co pozwala ulepszyć serwery. Tylko musicie pamiętać, że każda z nich wymaga czasu nad jej wcieleniem. Niestety na daną chwilę konfiguracją, pisaniem pluginów zajmują się dwie osoby(Ja, Luk), a nie grupka kilkunastu osób, więc nie jesteśmy wstanie wprowadzić wszystkich tych propozycji.

• Co do pierwszej i drugiej to nie jest, że piszesz temat i od razu zostanie to dodane. Master pisał wczoraj, że pluginów nie jest łatwo napisać w dodatku piszą je tylko 2 osoby :).

• @BubuŚ-xD Zobacz co napisałem przed tobą

• Pisaliśmy w tym samym czasie :p Tyle tylko, że ty byłeś szybszy o minutke xDD

• Wszyscy rozumiemy brak czasu ze strony właścicieli, ale poprostu można poczekać aż wszystko sobie poustawiają i do tego czasu może prośba nie zostać rozpatrzona. ;)

• Globalny Moderator

Propozycja z mapami zostaję przyjęta i zostaną one dodane w najbliższym czasie ;)

Temat zamknięty

• 8
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.