OBRAZA GRACZA CHUCK NORIS
  • Twój nick:-SoZz-
    Godzina i data zdarzenia:20.50
    Mapa:jb_clouds_final5
    Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę:Chuck Noris
    Link do profilu steam oskarżonego:http://steamcommunity.com/profiles/76561198316628955/
    Opis sytuacji: (konkretnie i na temat):Zadałem polecenia terrosytom,niestety ten gracz zrobił je żle,skutkiem tego zaczął mnie wyzywać.
    Dowody: (screeny, demko):0_1488225844305_20170227204903_1.jpg
    Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów):Wszyscy którzy byli na serwerze.

• Niedawno dostał UB i już wyzywa? XD

• Chciałbym żebyś powiedział jeszcze jak ty mnie mnie wyzywałeś od jebanego dzieciaka : ) . Serwer potwierdzi :) . Więc przyznam wyzywał się z nim ale wina leży po obu stronach więc moge dostać bana ale nie chce żeby on bezkarnie sobie grał . To wszystko co mam do powiedzenia dziękuję i na wszelki wypadek się żegnam :) .

• Nie wyzywalem cie od dzieciakow ,bo sam nie jestem jakis dorosly.Powiedzialem do cb żebyś zamkną ryj a czy to jest obraza?

• A po 2 nie masz dowodow wiec możesz mi naskoczyc.Jak beda swadkowie to powiedza prawde.

• Nie słodź tak i powiedz jak naprawde wyzywałeś :>

• Mowie naprawde jak do cb powiedzialem.Przyznaje sie do tego ze powedzialem do cb zamknij ryj.

• Jak dsotanie Igor unbana to potwierdzi bo z graczy ktorzy tam byli bardziej aktywny jest tylko Igor.

• @alex123 nie było mnie ok, ale wiem jaki byłeś przed twoim permem, te twoje słówka przy prośbie o UB były zwykłymi kłamstwami. Przy adminie udajesz grzecznego a jak ich zabraknie to już wyzywasz :) to tyle

• @SOZZ Nie znasz mnie dzis pierwszy raz sie spotkalismy . :

• @alex123 ja cie nie znam? Zawsze jak jestem na serwerze to cie widze.

• Dobra Żegnam nie chce mi sie gadać z takimi ludźmi.

• Nie pogorszaj swej sytuacji.

• Z takimi ludzmi.Można sie domyśleć co miales na mysli.

• 23
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.