Propozycja "edycji" Deathrun
  • UWAGA! Nie będę stosował się do wzoru, ponieważ propozycja ta nie jest dotycząca teraźniejszych serwerów.

Ostatnio gdzieś na forum @Master pisał coś o nowej edycji Deathrun. Czytając tamtą wiadomość pomyślałem jak "ulepszyć" deathruny, i tak oto po kilku dniach przychodzę do was z moją propozycją na nową edycję Deathrun. P.S: Zdaję sobie z tego sprawę, że propozycje te to nie jest taka szybka sprawa ale kto powiedział, że nowa edycja musi być jutro :) ?

!UWAGA! WSZYSTKO ZAMIESZCZONE PONIŻEJ TO TYLKO MOJE ODCZUCIA I PROPOZYCJE ZAPRASZAM DO DYSKUSJI !UWAGA!

TIMER
    Osobiście uważam, że teraźniejszy timer jest dobry. Według mnie powinien zostać taki jaki jest (można się rozpędzać).
    SKRACANIE
    Tutaj tak samo jak u góry, dalej powinno być dozwolone, ponieważ nadaje ono dynamiki rozgrywce.
    SKLEP
    Sklep powinien zostać taki jak na większości DR'ów . Czyli jakieś czapki,maski,traile,modele absolutnie nie powinno być jakiś udogodnień typu grawtika.
    FREE, A ŻYCZENIE
    Szczerze mówiąc, życzenie TT powinno być spełnianie typu --> AWP,BHOP a nie jak ma miejsce to teraz ---> pestki,noscope czy inne duperele. Myślę, że pestki itp. to nie do końca potrzebny bajer przedłużający grę.
    ODWIECZNY SPÓR
    Co mam na myśli pisząc odwieczny spór? Jak łatwo się domyślić GRAWITKA VIPÓW i inne bonusy. Według mnie VIP nie powinien mieć dostępu do komendy typu !vipmenu. Moją propozycją na rozstrzygnięcie tego sporu to:
    1.Bonusy vipa
    a) Drugie życie (zawsze)
    b) Więcej kredytów za zabicie/granie
    c) Unikatowe modele itp.
    2.Grawitacja itd.
    a) Vip powinien mieć dostęp do !style i tam byłby styl LOWGRAVITY takie rozwiązanie rozwiązałoby "odwieczny spór"
    b) Oczywiście domyślnie byłoby to FORWARDS/Normal dla każdego gracza a vip mógłby się po między tymi stylami przełączać
    SKINY
    Skiny do kos powinny być typu: banan itp. uważam, że oryginalne kosy to za duże ryzko dla serwera (jeśli jeszcze to ryzyko istnieje).
    MAPY
    Obecnie są dobre, ale nowe mapki by nie zaszkodziły

• @edit
    ODRODZENIE
    Czas odrodzenia powinien zostać usunięty, ponieważ kolidowałby on z moją propozycja dotyczącą vipa. Ponadto według mnie admini powinni uzyskać dostęp do komendy !respawn @all

• Ban Team

A więc tak
    Tu wymienie podpunkty z opisem, które według mnie są złe, a reszta której nie wymienie jest OK.
    SKLEP powinnien być taki sam na wszystkich dr'ach
    FREE, A ŻYCZENIE zostawić jak jest, czyli ze mozna powiedzieć np. noscope.
    ODWIECZNY SPÓR jezeli ktoś kupuje vip'a niech ma jakby " większe mozliwości" czyli ma zostac tak jak jest
    SKINY to co napisałem wcześniej czyli sklep na kazdym dr powinien być taki sam.

Reszta , której nie opisałem oznacza ze jestem na tak

• @MoSzAK Co do sklepów to nie bardzo rozumiem, napisałem to samo.Chodzi tutaj oto żeby nie było takiego sklepu jak na Dr4
    Vip miałby większe możliwości "nowy styl,2x życie,modele itp." czy to nie jest wystarczające? Obecnie zwykły gracz niema szansy rywalizować z grawitką na mapie snowdream czy stone . Gdzie rekordy graczy a vipów różnią się o ponad 3 sekundy

• Jestem za :P

• Ban Team

@LiK ale jeśli ktoś wydał juz pieniądze niech ma te "ulepszenia"
    A co do sklepu to napisałem aby kazdy sklep na kazdym dr był ten sam czyli te same modele kosy itp.

• Na Tak . Chociaż to !vipmenu mogłoby zostac :)

• Właściciel

Ogólnie bardzo fajny pomysł z tym stylem dla vip'ów nawet sam nad nim myślałem wcześniej, niestety jest on trudny do realizacji. Jak narazie z Twoich propozycji, zostały dodane 3 nowe mapy :)

• @Master Tak jak mówiłem, zdaję sobie sprawę z tego, że takie coś zajmuję/zajmie dużo czasu. Dzięki za przeczytanie tych wypocin.

• Zamykam i podsyłam do administracji, aby podjęła decyzję

Temat zamknięty

• 19
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.