Podanie ma moderatora Igor
    • Mój nick to Igor @CsWild.pl
    • Nazywam się Igor :)
    • Mam 15 lat
    • Na chwilę obecną mój staż wynosi około 30h , ale ciągle się zwiększa :)
    • http://steamcommunity.com/id/IgorBetter/
    • Chciałbym zostać moderatorem serwera JailBreak, ponieważ chcę pomóc obecnej admininstracji w ogólnym ''ogarnięciu'' serwera. Obecni admini bardzo dobrze się sprawują, lecz kolejna para rąk zawsze się przyda ( przynajmniej ja tak uważam ). Jeżeli chodzi o regulamin to czytałem go kilka razy , więc ogarniam polecenia, zabawy itp. (Czasami w CT zdarzy mi się freekill, ale tak ma każdy ;) Nikt nie jest idealny.) Znam podstawowe komendy jak i te bardziej zaawansowane. Na serwerze średnio spędzam jakieś 2-3 godziny dziennie ( w weekend około 5-6 ), więc byłbym w miarę aktywnym moderatorem. Dużo nowych ludzi którzy nigdy nie grali na JailBreak'u wchodzą do CT i nie ogarniają. Wychodzi z tego masa Freekill'ów i dochodzi do kłótni itp. Postarałbym się wytłumaczyć tym osobom jak powinno wyglądać bycie w CT/Prowadzenie. Jestem osobą , która stara się unikać konfliktów ( Czasem się zdarzy , ale bardzo rzadko ). W dodatku nie wyzywam nikogo i staram się nie używać przekleństw. Mam również parę propozycji odnośnie tego serwera, ale wszystkie napiszę w nowym temacie , żeby gracze mogli się pod tym wypowiedzieć.
    • Moderator DR4
    • Składkę płaciłbym w PSC
    • Można się ze mną skontaktować poprzez Steam , TeamSpeak3, Skype, oraz prywatną wiadomość na forum.

Dodam jeszcze, że bardzo żależy mi na wypowiedzi obecnych moderatorów, oraz stałych graczy tego serwera :)

30 godzin przegranych na serwerze ✓
    Mikrofon ✓
    Mutacja X/✓ (Sam tego nie umiem ocenić :d, jak coś to zapraszam na ts :))
    Wiek +15 ✓
    Aktywny udział w życiu forum ✓
    Znajomość podstawowych komend SM ✓
    Posiadanie konta na forum minimum 7 dni ✓

• Ja byłem stałym graczem, ale nie gram na tej patoli...
    Jestem na TAK
    Doświadczenie
    Rozpisał się
    Jest lubiany
    Ma vipa 😋
    Jest dobrym modem na dr4
    #IgoRek

• I masz mutację Igorku

• Jestem na Tak

-ogarnięty

• Na tak
    +wiek
    +znajomość komend
    +doświadczenie
    +staż

• Grafik

Na Nie

-Niestety słabo ogarnięty w CT rozumiem fk, ale poprostu tak uważam.
    -Nabijanie godzin. Owszem nie jest zabronione zostawienie konta na spect i tym samym nabicie sobie 15 h, ale zrozum że te 30h to nie jest tylko aby było tylko żeby właśnie lepiej ogarniać w CT czy dostosować się do atmosfery.

• @Aquix Nabicie sobie 15h? Faktycznie zostawiłem w piątek kompa na serwie, ale nabiło mi się z 3/4 godziny, więc możesz je odjąć

• Grafik

@IgoR Te 15h nie miałem na myśli dosłownie lol tylko chodzi o nabijanie bez starania, mi np podoba się jb i od czasu kiedy zaczął mi się podobać (coś koło 3 tyg) zrobiłem 89h, bo miałem chęć do tego, a nie nabijanie godzin bo więcej modów się zachciało, a poza tym napewno nie 3/4h bo jak ok 8 zacząłem grać to tak do 15 stałeś całyczas w spect.

• Jestem na tak:
    +wiek
    +mutacja
    +3k ( wiesz o co chodzi )
    +/- aktywność na serwerze

• VIP

Jestem na Tak
    +Wiek
    +Staż
    +podanie
    +Forum
    +Glos jak po mutacji
    +Doświadczenie
    +chyba lubiany
    +Zaplacil

ostatnio edytowany przez ღKicakღ
  • Czemu każdy pisze, że im zapłaciłem XD

• Jak dla mnie na tak... Ale

tyle że mamy aktualnie największą ilość adminów na serwerze ze wszystkich na cswild.pl i nie mówię że to źle ale serwer raczej jest pod stałym nadzorem administracji i wydaje mi się że na dzień dzisiejszy to starczy i nie chce żebyś tego odbierał źle po prostu wydaje mi się że nie ma potrzeby dodawania kolejnych modów oczywiście jestem jak najbardziej na tak raczej tak mi się wydaje że ogarniasz jesteś miły trochę czasem czegoś nie ogarniesz ale to tak jak ja i chyba każdy co nie :)

ostatnio edytowany przez JMI rolato5
  • Na Tak
    +Wiek
    +Staż
    +podanie
    +Forum
    +Glos jak po mutacji
    +Doświadczenie

• Jestem na Tak
    +wiek
    +mutacja
    +doświadczenie