Nowy ranking
  • Właściciel Only Awp

Cześć przychodzę z propozycją nowego rankingu na dd2. Chodzi mi o ten co jest na only awp, dd2/mirage itp. Moim zdaniem jest on lepszy od aktualnego ponieważ można wbijać rangi typu silver, gold itp. Aktualny ranking jest trochę nudny ze względów, że są tylko punkty gdzie maksymalnie można zdobyć z 2200 pkt. Jak się zabije jakiegoś gracza który ma podobną ilość punktów co my to dostajemy 2pkt. Jeżeli my mamy przykładowo 1700pkt i zabije nas ktoś ko ma np. 1100pkt to nam zabierze 8pkt. Moim zdaniem jest to bezsensu. Liczę na wprowadzenie nowego rankingu :)

• Moderator Dust 2/Mirage

Jestem też ZA :D

• Według mnie obecny ranking byłby dobry, ale można go ulepszyć. Mając ponad 2k często traci się po 12-13 pkt, a zyskuje za fraga zawsze 2. Ten ranking jest nawet dobry, bo pokazuje skilla i jest cały czas świeży, a nie pokazuje czau spędzonego na serwerze(bo uważam, że jak długo się gra np na only awp to te pkt same wlecą). Można go poprawić zmniejszając górny próg utraty punktów i usuwając punkty za plant i def.

• Moderator Deathrun 1

Jestem za,
    Rangi są fajniejsze niż zwykle punkty

• Rangi to można sobie wbijać na mm. Śmieszne jest to, że głosują tu osoby które nigdy nie były na serwerze i pewnie nawet nie wiedzą jak wygląda obecny ranking.

• Moderator Deathrun 1

@frenzy Ale tutaj chodzi o urozmaicenie rozgrywki, oraz o to, że nowi gracze jak zobaczą że są rangi to chce im się to wbijać i zostają na dłużej.

• Właściciel Only Awp

@Master rozpatrzysz propozycje

• Za!Jak bede miał nowe konto ;-p

• Właściciel

Propozycja zaakceptowana
    Temat zamknięty

• 16
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.