Propozycje do regulaminu
  • Cześć, przychodzę z propozycją wprowadzenia kilku punktów w regulaminie.

-Zakaz zmylania graczy poleceniami typu "odwołuje wam totalny bezDuch".

-Podczas patrzenia się maksymalnie w dół nie trzeba kucać, chyba, że poprosi o to Warden.

-Warden nie może odmówić freedaya dla jednej osoby. (Freeday jako życzenie oczywiście)

Piszcie co o tym sądzicie ;)

ostatnio edytowany przez Igor
  • nawet spoko :) ZA

• Jestem na tak na wszystko oprócz 1szego ;)

• wymyśliłem totalny bezduch i dzieci tym spamuja XDD

• Moderator JailBreak

@LandoS-ツ powiedział w Propozycje do regulaminu:

@Yukiteru XD

@Goliathus powiedział w Propozycje do regulaminu:

Jestem na tak na wszystko oprócz 1szego ;)

Dla mnie wprost przeciwnie.

Ct jest po ty by dostarczyć TT rozrywki i rywalizacji, nie dla was żeby ich non stop zabijać w celi, zwłaszcza nabierają się na to młodsi gracze co skutkuje mniejszą ilość terrorystów na zabawach rozmieszczonych na mapie.

Dla mnie zmiana jak najbardziej na +

• z tego co widzę to dwie pierwsze propozycje bazują na inteligencji skoro chcesz zmienić patrzenie się maksymalnie w dół tak ? to co z patrzeniem się w prawą ścianę ? polega to na tym że musimy się obracać ponieważ nie ma określonej prawej ściany i prawe zawsze będzie prawe tak samo w drugą stronę.. patrzenie maksymalnie w górę trzeba skakać prawda ? bo jak sama nazwa mówi maksymalnie i rozumiem może się to komuś nie podobać ale sam na jailbreak mam ponad 200h+ i chce wam tylko powiedzieć jak ja sam to odczuwam chodzi tu głównie o spryt im sprytniejszy jesteś tym większe szanse że wygrasz zaczynamy od ograniczania patrzenia w dół rozumiem ale ja osobiście jestem na nie ponieważ obawiam się że może to pociągnąć za sobą inne nakazy zakazy poza tym chciało by się prowadzić tak żeby w 100% wykorzystać mapę ale wszyscy wiemy że jest to nie możliwe przy naszej społeczności ;) która lubi się buntować i rozrabiać jak dla mnie jak jest jest dobrze można trochę ograniczyć te bezduchy itp ale nie przesadzajmy na tym to polega żeby robić to co warden mówi spryt i jeszcze raz spryt xD co do freedaya to warden może odmówić tylko 1 powtarzam 1 raz chcesz mu jeszcze to ograniczyć boszz nie przesadzajmy.. jak dla mnie można było by zmienić to że jak warden prowadzi 1 raz odmówił i nie chce dawać freedaya często właśnie oddaje koledze jak ktoś ma życzenie wardena i ten odmawia to można ograniczyć ale jeżeli juz warden ma ten przywilej że może odmówić fd to zostawmy mu juz to wiem ze pewnie nie wszystko co napisałem ma sens ale nie mogłem się skupić na pisaniu xd sorrrryyy :P

• @JMI-rolato5 W takim razie
    Patrzenie się maksymalnie w dół = Pozycja buntu

ostatnio edytowany przez Igor
  • Jestem za ale co do piersszego to się niezgadzam

• Moderator JailBreak

Rolato w takim razie trzeba sprecyzować to polecenie.

Patrzenie Max w dół a bycie maksymalnie bliżej dołu (najniżej jak mozesz) to zupełnie inne polecenie. Patrzenie się w prawą ścianę, wychodzi na to że musisz się kręcić bo każda ściana jest prawą przez co nie możliwe jest Patrzenie na je wszystkie. więc gdy Tt patrzy się na jaką kolwiek ścianę wykonuje to dobrze.
    (gdy się kręcisz to patrzysz się na max 2 ściany a za tobą są kolejne 2 więc zgodnie z tym "poleceniem" warden może cię zabić bo nie patrzysz się na prawą ścianę)

• Jestem za. I powinieneś @Master usunąć zasadę 1fd =4ct. Bo nigdy nikt nie może go wziąć ponieważ jest za malo CT. Np 1fd=2ct

• Grafik

@Sopel14 za

Co do propozycji Ajgora zgadzam się, ale tylko z 23, bo 1 jest spoko.

ostatnio edytowany przez Aquix
  • Oczywiście że na TAK
    Bardzo dobry pomysł

• Te dwie pierwsze propozycje są bez sensu ale trzecia jest ok.

ostatnio edytowany przez Jaszczurka
  • 21
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.