Skarga na Admina Haqu
  • Twój nick: ChuckNorris
    Godzina i data zdarzenia: 25.03 tak 23:30
    Mapa: jb_fortfify_v2-2
    Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: Haqu
    Link do profilu steam oskarżonego: http://steamcommunity.com/profiles/76561198080863367/
    Opis sytuacji: (konkretnie i na temat) : Nienawiść,Złość,Zemsta,Faworyzacja . A było to tak, poszliśmy na grę planszową i wydropilo mi pick one to kill a Haqu to miał żeby nie powiedzieć brzydko w czterech literach :) . Następnie drugi terrorysta dropnąl to samo i na jego pick one to kill zareagował :) . Proszę zobaczyć demko . Dziękuję.
    Dowody: (screeny, demko): swiadek (Kropek) , demka nie mam ale serwer pewnie ma
    Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów): Kropek

ostatnio edytowany przez ღJan Paweł IIღ
  • Moderator JailBreak

Ech...

Więc tak rozumiem że gdy ty wybrałeś pick one to kill nie pozwoliłem ci wyznaczyć TT do zabicia? Jeśli tak to przepraszam lecz jestem na 100% pewny że pozwoliłem ci wyznaczyć TT do zabicia. Ale jeśli tak było to dlaczego nic nie powiedziałeś?
    "Nienawiść, Złość, Zemsta, Faworyzacja" tego nie rozumiem przecież jeśli nie wykonujesz poleceń to cie zabijam (takie są zasady), tak samo jak innych terrorystów. Rozumiem że powołujesz się za jednym (przypadkiem) którego nie zrobiłem (lub zrobiłem) i z powodu tego piszesz skargę? Trochę dziwne, zwłaszcza że dużo gram na tym serwerze i raz na jakiś czas niestety mogę zrobić freekilla, ale większość zauważam przepraszam i daje freedaya lub go respie, gorzej jeśli takiego freekilla nie zauważę i to jest godnę skargi?

Do końca nie wiem co zawiniłem dlatego proszę o zobaczenie demka.

• Sam zobacz demko, skoro skarga dotyczy ciebie.

• @Haqu Nie była to pierwsza taka akcja skierowana przeciwko mnie i nie jestem głupi żeby odrazu pisać skargę po jednym takim incydencje , ale to już była przesada mówie ci z 5 raz żebyś go zabił bo dropnęłem pick on to kill a ty to w całości olałeś . I nie powiem że jak tamten koleś dropnął to samo ale dropnąl to samo i na to ZAREAGOWAŁEŚ nawet za bardzo , bo tak się ucieszyłeś , że chce mnie zabić , że nie moge tego ująć w zdaniu . Dziękuję już wiecej nic nie będę pisać . Proszę sprawdzić demko .

• @Chuck-Norris To prawda nikt cie nie lubi.
    A tak na serio to Haqu powinien dostać ostrzeżenie.
    Jest dobrym moderatorem więc nie widzę sensu go degradować

• Moderator JailBreak

Nie usłyszałem ani razu że miałeś Pick one to kill, na pewno się nie pomyliłeś z innym polem?" bo tak się ucieszyłeś , że chce mnie zabić , że nie moge tego ująć w zdaniu".
    Czy aby nie przesadzasz? to NIE był mój wybór wybrania TT a to że się ucieszyłem nie oznacza to faworyzacji. Czyli wnioskuje tak
    a)Źle policzyłem pola (i cie nie słyszałem gdy mówiłeś ze masz pick one to kill, (Gadam również na team speaku) więc taka sytuacja mogła mieć miejsce)
    b)Nie miałeś pick one to kill i się pomyliłeś

Zakładając wersje A jest to równe freekill'owi i powinienem ci dać freedaya, lecz Nie widziałem również niczego na chacie że miałeś wspomniane przez ciebie pole.
    Więc czy aby na pewno nie piszesz skargi za freekill'a? Czy jednak piszesz skargę że cie nie lubię i zabijam cie od razu gdy nie wykonasz mojego polecenia? I gdy tylko zrobiłem jakiegoś fk piszesz skargę. To w zależności od Wardena masz możliwość powrotu lub nie.
    Powód nie lubienia.
    http://www87.zippyshare.com/v/ZKyChwkq/file.html
    A jeżeli na demku wyjdzie że jednak masz racje to chciałbym powiedzieć że cię przepraszam.

• @IgoR Powiedziałem coś o degradzie ? Powiedziałem tylko że nie podoba mi się takie zachowanie .

• @Chuck-Norris Jeżeli skarga jest słuszna admin może dostać degrada.

• Teraz tutaj nie mówię o sytuacji z skargi ale Haqu:
    1.Nie daje banów za FK kolegom, nie będę tutaj nickiem wymieniał bo każdy może się domyśleć o kogo chodzi.
    2.Przesadnie stosuje się do regulaminu - powołuje się na wszystko w razie bana ale np. kiedy mówię ,że Niedziela na JB to powinien być FD on to olewa zresztą jak większość osób.
    3.Największym buntownikom daje jakieś chore rozkazy typu reszta na marker a np.Ja bądź,bubuś ---- kręcić się w prawo,skakać i patrzeć w górę.

1. Haqu jest dobrym modem ale poprostu za bardzo widać, że niektórych lubi bardziej a nie których nie trawi.
      Pozdro

• Nie mam już nic do powiedzenia .. On ma lepsze argumenty wygrał .

• Moderator JailBreak

@LiK powiedział w Skarga na Admina Haqu:

Teraz tutaj nie mówię o sytuacji z skargi ale Haqu:
    1.Nie daje banów za FK kolegom, nie będę tutaj nickiem wymieniał bo każdy może się domyśleć o kogo chodzi.
    2.Przesadnie stosuje się do regulaminu - powołuje się na wszystko w razie bana ale np. kiedy mówię ,że Niedziela na JB to powinien być FD on to olewa zresztą jak większość osób.
    3.Największym buntownikom daje jakieś chore rozkazy typu reszta na marker a np.Ja bądź,bubuś ---- kręcić się w prawo,skakać i patrzeć w górę.

1. Haqu jest dobrym modem ale poprostu za bardzo widać, że niektórych lubi bardziej a nie których nie trawi.
      Pozdro

-1. Nie dałem jeszcze bana za freekill'a (ostrzeżenie, kick, ban)
    -2.Przesadnie to ja tłumacze regulamin nie dałem jeszcze bana za nieznajomość regulaminu bez ostrzeżenia.
    -3.Jeżeli sie buntujecie wydaje polecenia tak, by taka sytuacja się nie powtórzyła
    (ct są do dostarczenia zabawy TT a nie do buntów)

• Moderator JailBreak

@Yukiteru powiedział w Skarga na Admina Haqu:

@Yukiteru powiedział w Skarga na Admina Haqu:

@Haqu Punkt 2, Oj dales

argument nie do podważenia ;)

• @Haqu Mi dałeś na 4 minuty jak jeszcze nie byłem adminem za to, że zabiłem Cię jak podczas LR'a wybrałem "rebel"

• Moderator JailBreak

na 4 minuty
    to jest ostrzeżenie bo wtedy ja i Rolato cały czas mówiliśmy że trzeba dać czas na ucieczkę, i jeszcze wtedy nie robiliśmy za to nic, ale po tygodniu zaczęły się ostrzeżenia.

• Bunt to część JB, dałeś mi na 30minut za to ze nie powiedziałem ze biore Rebela,i dawałeś bany za fk na ct tylko swojemu koledze nie dałeś ani razu

• Moderator JailBreak

Bunt to część jb, a ct nie ma za zadanie go uniemożliwić?
    Ja ci nie dałem bana na 30 min. Dałem bana na 30min tylko jednej osobie na mapie Facebook, ale go wyrażnie ostrzegałem by dał nam czas na ucieczkę lecz to zignorował. Gracz miał Nick coś na B.
    Jakiemu koledze gościu co ty już wymyślasz...
    Bany na ct daje zazwyczaj na 10 min, daję więcej jak ktoś (nie ogarnia ct, daje mu bana by się więcej nauczył i nie popełniał tego błędu dalej i to na 30 min..) tylko raz dałem wąsaczowi bana na 1h bo mimo iż mówiłem że ma freekilla on próbował mi powiedzieć że jakiś inny CT tak robił.
    A co jest w tym najlepsze? to że w porównaniu do wszystkich freekilli duża większość podlegała ostrzeżeniu i zrespieniu terrorysty. (bany na ct, to jakieś 5% których ty się trzymasz za wszelką cenę)

• 19
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.