Skarga na administrację
  • Twój nick: Dudek
    Godzina i data zdarzenia: 27-28-29.03.2017 miedzy godzinami 16-19
    Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: -----
    Link do profilu steam oskarżonego: -----
    Opis sytuacji: Więc tak... Chciałbym się dowiedzieć co się dzieję z administracją na serwerze? :D Chciałem sprawdzić jak sprawują się nasi administratorzy, jednak bardzo się zawiodłem :( Otóż grałem z cheatami na owym serwerze co sprawiało podirytowanie graczy (za co bardzo przepraszam cały serwer). Zachowałem się chamsko i karygodnie... Wiem, że nie powinienem tak postępować jednak właśnie w ten sposób udowodniłem, że kadra administracyjna na tym serwerze jest słabo zgrana ;/ Nawet kiedy graczom udało się zawołać administratora, był on na tyle wolny, że udało mi się uciec w ciągu 2 minut... Prosiłbym o częstsze przebywanie administratorów na serwerze i wzięcie pod uwagi zaistniałej sytuacji. opowiadam jeszcze, że gracze nie mieli tylko problemu ze mną lecz były osoby poboczne które np. trollowały, nadużywały mikrofonu lub byli afk... Mam nadzieję, że sytuacja na serwerze się poprawi i nie będzie podobnych problemów... :D
    Dowody: Gracze na serwerze są moimi argumentami ;)
    Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów): Cały serwer

• @dudekvegas tak bardzo się chwaliłeś ze masz wh i dostałeś perma :) moim zdaniem jesteś botem bo nie potrafisz sobie normalnie poradzić grając na serwerze

• @Yukiteru haksy to haksy .

• @KAAMYK Nie ma problemu stary :D Mam inne konta z ktrych wbije ;) A w twoim wypadku widze ze prawda w oczy kole ^^
    Jezeli myslisz, ze mnie to zabolalo to jestes w bledzie :D Nawet nie zal mi viapa ktorego obie tam kupilem... Kupie sobie drugiego :D Pozrawiam cieplutko :D

• @dudekvegas jak przyjdzie lucky to pewnie ci da na ip więc nw czy wbijesz z innych

• @Animal Dla mnie to nie problem ;) Na wielu mnie zbanowano permanentnie na ip a jakoś nadal gram ^^ Nie takie rzeczy się obchodziło

• Jeśli to prawda to dobrze zrobił. Pokazał co administracja robi (a właściwie ledwo robi). Jeśli był w stanie taki okres czasu grać na cheatach pomimo reportów graczy to świadczy źle o adminach, przeprosił graczy za wszystko ale zrobił to dla testu więc czemu nazywasz go botem, mówisz ze się chwalił i dostał perma?, a gdyby się nie przyznawał to by dostał perma czy byłaby to sprawa olana?

• @LiK Dzięki wielkie za poparcie... Ale jak widać, lepiej hejtować niż zobaczyć winę w sobie ;/ PS. @Animal *"cheaty" a nie "haksy". Uprzedzam tak na przyszłość ;)

• @KAAMYK Radzę Ci poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem ;) Jeżeli z tej skargi wywnioskowałeś tylko to, że jestem botem to na prawdę bez obrazy ale jesteś mało inteligentny... Uzasadnij LOGICZNIE swoje postępowania. Droga wolna! Przeprowadz ze mną rozmowę na poziomie zamiast nazywać mnie botem, bo w tej sytuacji naprawdę zachowałeś jak dziecko które się obraziło i nie ma odpowiednich argumentów, dlatego woli się obrazić i powiedzieć, że jestem botem bo tylko to potrafi... Czasem warto poszukać w sobie wad a nie bezpodstawnie się bronić pseudo "argumentami" których tak naprawdę nie masz... Zastanów się ;) PS. Sam spytaj się graczy na serwerze co o tym sądzą, bo jak dziś z nimi rozmawiałem to przyznali mi rację ;)

ostatnio edytowany przez dudekvegas
  • Cześc ja tu przychodze w sprawie Dudka. Dlaczego on dostał permanentnego bana ? skoro on sprawdzał wraz ze mną (oczywiscie przepraszam wszystkich graczy) jezeli dostane bana to niezła administracja. Wracając do tematu Ja z Dudkiem sprawdzalismy aktywnosc administratorów na tym serwerze nie dość ze dudek oddał wam "przysługę" to jeszcze dostał perma. A i pytanie do KAAMYKA czemu go "wyzywasz" od bota. A po drugie czemu go oskarżasz skoro nie masz żadnych argumentów. To wszystko co mam do powiedzenia...

• @KAAMYK Bo­les­na szcze­rość - ona nie ty­le ob­raża, co prawdę obnaża. ;)

• Moderator Dust 2/Mirage

Siemka
    Powiem tyle to co dzisiaj się działo to był cyrk w sandałach jak nie wy dzisiaj graliscie z wspomagaczami tak ostatnio była wojna cziterów 4 osoby biegały z spinbotami. Według mnie słusznie dostałeś bana twój kolega też powinien dostać perma ponieważ psujecie rozgrywkę graczom a serwer jest po to aby się wychillować porozmawiać z graczami a nie że jacyś sorry za określenie "Debile" psują rozgrywkę innym normalnym graczom ;)

• @Jacek Nie do mnie kieruj te słowa... Podziękuj administratorowi za wzorowe sprawowanie ;) PS. Wypraszam sobie nazywanie ''debilem''... Najpierw sprawdź znaczenie tego słowa a dopiero potem go używaj :)

• @dudekvegas i @LOLYOUv1 po co sie przyznajecie? wasz problem dostales perma za haxy to nie domnie kieruj te slowa napisz prosbe o unbana moze ktos sie zlituje. Po pierwsze @LOLYOUv1 jak wszedlem na serwer ty nagle wyszedles jak mialem sprawdzic?

• Moderator Dust 2/Mirage

@dudekvegas Dla mnie wszyscy Cziterzy są debilami ponieważ psują innym rozgrywkę,ciekawe jakbyś grał bez wspomagaczy bo myślę że naprawdę słabo :yellow_heart:

ostatnio edytowany przez Jacek
  • @KAAMYK to ty uważasz to za wielki problem... Więc nie wkładaj mi do ust nie moich słów... Nie obchodzi mnie ten ban bo i tak nie gram na tym serwerze. Nie przyznalem się do cheatowania tylko przytoczylem to jako mój argument do slabej aktywności na serwerze... Moglbym Ci przez dłuższy czas udowadniać, że nie masz racji ale po składni twoich zdań i braku argumentów dochodzę do wniosku, że dalsza konwersacja z tobą nie ma sensu... Ale jak widać zcze­rość to je­dyna dob­ra cecha, za którą ludzie Cię znienawidza :)

• @Jacek Wydaje mi się, że chyba nie zrozumiałeś ;) Więc dopóki się nie dowiesz znaczenia słowa ''debil'' to go nie używaj ;) A jeżeli nadal nie rozumiesz co znaczy ''nie używaj'' to mogę Ci podać synonimy tego słowa ;)

• @dudekvegas powiem ci tak nie mam zamiaru sie z toba kłócić dostles perma. Coś sie nie podoba pisz prośbe o unbana. Dziekuje kończe z tobą rozmowę :)

• 27
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.