Kilka propozycji
  • Cześć, przychodzę z propozycją wprowadzenia takiego czegoś jak frag radio, dzięki temu każdy gracz mógłby włączyć sobie muzyke podczas gry.

Druga propozycja. Wprowadzenie rang z prawdziwego cs:go tak jak na serwerze mirage/dust 2/cache. Myślę że było by to bardziej ciekawe niż obecny ranking ( w sensie te levele mogą zostać xd)

Kolejna. Zwiększenie "dropu" kredytów z rpg menu. Na chwilę obecną strasznie wolno sie je dostaje.

Następna. Dodanie 2 życia dla vipa. W sensie, że vip po zginięciu odradza się.

Następna xd. Kiedy zostanie po 1 graczu w każdej drużynie duel jest od razu i nie trzeba się na niego zgadzać.

Wprowadzenie zakazu podpowiadania.

Możliwość posiadania reklamy w nicku typu cs.money itp. Nowi gracze często zniechęcają się do gry na serwerze po tym jak usłyszą od admina "zmień nick"

Losowa broń dla losowej osoby na przykład co 2 rundy.

Propozycje będę pisał pod tym tematem jak mi coś wpadnie do głowy xd

Usunięcie postaci ze sklepu ponieważ mają inny hitbox, przez co ciężej je trafić

P.s mógłbym poprosić listę map?

ostatnio edytowany przez Hipster
  • Właściciel

@IgoR-ツ powiedział w Kilka propozycji:

Druga propozycja. Wprowadzenie rang z prawdziwego cs:go tak jak na serwerze mirage/dust 2/cache. Myślę że było by to bardziej ciekawe niż obecny ranking ( w sensie te levele mogą zostać xd)

Niestety jest to nie możliwe, ponieważ pluginy by się "gryzły" między sobą.

Kolejna. Zwiększenie "dropu" kredytów z rpg menu. Na chwilę obecną strasznie wolno sie je dostaje.

Można nad tym pomyśleć zauważ też, że główne założenie jest takie, aby jak najwięcej try hardzić.

Następna. Dodanie 2 życia dla vipa. W sensie, że vip po zginięciu odradza się.

Też nad tym myślałem, pojawi się coś takiego.

Następna xd. Kiedy zostanie po 1 graczu w każdej drużynie duel jest od razu i nie trzeba się na niego zgadzać.

Wprowadzenie zakazu podpowiadania.

Wraz z pojawieniem się regulaminie, będzie coś takiego.

Możliwość posiadania reklamy w nicku typu cs.money itp. Nowi gracze często zniechęcają się do gry na serwerze po tym jak usłyszą od admina "zmień nick"

Poczekam na wypowiedź innych.

Losowa broń dla losowej osoby na przykład co 2 rundy.

Bardzo fajny pomysł, gorzej z realizacją ;D

P.s mógłbym poprosić listę map?

http://cswild.pl/topic/2031/lista-map

ostatnio edytowany przez Master
  • Na silniku modyfikacji amxx dało się zrobić plugin, który wykrywał "reklamę" i zmieniał ją na nazwę naszej sieci lub usuwał, więc prawdopodobnie na Source'owskim też się da to osiągnąć ;) Więc problem z "reklamą" w nicku można by w ten sposób usunąć, ale nie wiem czy da się to zrobić na Source ;) Chociaż skoro Faceit potrafi zmienić nick podczas gry na serwerze, na ten co się ma na ich serwisie to jest raczej możliwe ;)

• Z reklamami jestem za ale noe serwerowni.

• @Szartix-ツ Na sourcemod czegoś takiego nie ma, tylko na amxx

ostatnio edytowany przez Igor
  • Kolejną propozycją będzie zakaz wyrzucania broni/podnoszenia broni podczas duel'u, oraz podczas głosowania na następną mapę możliwość wybrania opcji "extend" (przedłużenie mapy)

ostatnio edytowany przez Igor
  • Właściciel

@IgoR-ツ powiedział w Kilka propozycji:

Kolejną propozycją będzie zakaz wyrzucania broni/podnoszenia broni podczas duel'u, oraz podczas głosowania na następną mapę możliwość wybrania opcji "extend" (przedłużenie mapy)

Została dodana taka opcja.

Inne zmiany:

Gracz dostaje 50 kredytów na start.
    Zwiększono drop kredytów za zdobywany level.

• Ja bym proponował coś takiego jak plugin blokujący zabijanie się w "buyzone"
    Jest z tym duży problem, ciągłe kłótnie na serwerze i wyzwiska :)

• Ban Team

@Vollt3r jest to bardzo dobry pomysł, ale wydaje mi się, że jest to trudno plugin.

• Temat przestarzały

Temat zamknięty

• 10
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.