Forum
  • Grafik

Napisz kto zaprosił Cię/jak znalazłeś forum/serwery cs.wild.pl. Mnie zaprosił na serwerownie August razem z Ticem <#3.

ostatnio edytowany przez Aquix
  • Znalazłem kiedyś Mastera na steam i zobaczyłem, że jest jakimś właścicielem serwerów to wbiłem na DR1 I jakoś tak zacząłem grać, a potem już forum itp.

• Mnie na DR3 zaprosił Bibulek/Veeser i jakoś tak zacząłem grać na CsWild.pl

• Serwerownie sam znalazłem jakieś 5 tygodni temu... pograłem sobie na serwach a potem stwierdziłem że założe konto na forum :D

• Dostałem bana za skracanie na pewnym serwerze i wpisałem w wyszukiwaniu Deathrun, Dr(wtedy jeszcze bez niczego) miał 3 graczy i był to jedyny serw gdzie któs był to wbiłem, zostałem bo można było skracać,a forum...stare konto aby dać TAK moxiemu :)

• Zachęcił mnie bartul, abym dał na TAK na jego podaniu, bo jesteśmy imiennikami :D
    Nie zapomnę tej chwili...

• VIP

KnifeMaster / 2VacMaster
    Który mówil zebym zlozyl podanie na dr1 ;d

• Moj brat grał na dr1 i ja mu się tak wepchalem na serwer ze on poszedł na inna siec a ja tu zostalem

• Globalny Moderator

Znalazłem serwer dr w wyszukiwaniu serwerów bo chciałem znaleźć serwer z małą ilością slotów gdzie nikt nie gra, żeby pograć z kumplami na dr.
    Serwer dr1 miał wtedy 6 slotów i nikt tam nie grał, a na forum przyszedłem bo Master mi linka podesłał, że robi forum :D

• @PRZEMEKmax powiedział w Forum:

Zachęcił mnie bartul, abym dał na TAK na jego podaniu, bo jesteśmy imiennikami :D
    Nie zapomnę tej chwili...

To nie wiedziałem ,że nazywasz się Bartłomiej LOL i nie przypominam sobię żebym kogokolwiek zachęcał

• Ja grałem sobie w Garrys Modzie w JailBreak, potem koledzy namówili mnie na CS:GO i tam zacząłem szukać serwerów i znalazłem JB na tej sieci ;) i tak gram do teraz od 6 miesięcy :D

• Moderator JailBreak

Skakałem po różnych serwerach Jailbreak, a fakt ze zostałem akurat na cswild można zawdzięczać ludziom ;v

• @Master Jeśli mogę powiedzieć jak nie to trudno było to CS4Frags :)

• Szukałem sobie kiedyś w cs'ie jakiś deathrun'ów i wyskoczył mi akurat ten. Spodobał mi się więc znalazłem forum i zacząłem grać .

• Szukałem jakiegoś serwera JB, znalazłem CsWild.pl, spodobało mi się to zrobiłem konto na forum.

• Napisałem w wyszukiwarce serwerów 'deathrun' i wyskoczyło cswild, wbiłem, kupiłem vipa i tak tutaj zostałem. <3

• Zaprosił mnie Hipster az dziwne

• Hmm... no jakoś tak, znajoma śmieszkowała, że dostała skargę no i wbiłem sobie napisałem pod skargą i w końcu zostałem, takie tam... :V

• Znalazłem cswild randomowo szukając ciekawego trybu. Było tam jeszcze 6 slotów i często były zajmowane. Mam jeszcze ss jak było 6 osób w tym master ;)

• 21
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.