Skarga na 3 graczy
  • Twój nick: bluu #CsWild.pl
    Godzina i data zdarzenia: 14:21 6.04.2017 (mirage)
    Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę:
    "[Tp-eK] MICHU" STEAM_1:1:127339327
    "<Siwy>" STEAM_1:1:155016509
    "<Elmo2k>SIWYSNAJPERKA" STEAM_1:1:167018797
    Link do profilu steam oskarżonego:
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198294303323/
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198270298747/
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198214944383/
    Opis sytuacji: Wbiły dzieci na serwer i zaczęły obrażać dosłownie każdego, powiedziałem, żeby pograli póki mogą bo wylecą zaraz za takie słowa to zaczęli obrażać nawet samego Mastera jak i serwerownię. Co prawda Elmo na WH jechał cały czas ale to już nie ważne.
    Dowody: (screeny, demko): Rozmawiali przez mikrofon niestety nawet nie zdążyłem tego nagrać.
    Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów): BOT Damian (vip)
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198211620036/
    Maniek. i to chyba na tyle z tych osób ogarniętych, nie wstawiałbym tego gdyby nie zaczęli obrażać serwerowni a w szczególności samego Mastera

• Pozdrawiam Elmo2k
    TEN NA WH JAK COŚ

• Hahah gościu, Chcial bym zobaczyc to demko, dostajemy bany za obrazanie Mastera przed chwila sie dowiedzialem że jest to admin serwerowni. Przez chwile obrazales mnie i mowiles o nas ze jestestemy banda bachorow i pedalow nie mam dowodow tak ty cwaniaczku. Obrazasz nas od biedakow bo nie mamy vipa.
    Pozdro dla Administracji
    [Tp-eK] MICHU

• Nie obrażałem was to po 1 - Maniek, żelek, Damian to potwierdzą.
    Wyzywaliście adminów i Vipów za to, że wspierają serwer ;)

• Elmo2k post nic nie wnoszący do skargi

Michu wyzywał wszystkich a później wbił do CT i "siema bluu pedale" dopóki nie wbił Jacek na specta ;) Obrażali Właściciela i adminów a teraz wkręcają, żeby uniknąć bana.
    Krejzi też o tym słyszał, Żelek, Damian, Maniek. Czekamy na odpowiedzi ich :)

Oczywiście można demo sprawdzić jeżeli zapisało dźwięk

• Zgadzam Sie sam wszystko słyszałem na własne uszy.
    Potwierdzam wersie użytkownika Bluu.
    Zaczeli obrażać cały serwer I odnosił sie źle w stosunku do mastera Powiedział "Je**ć Mastera"

• Damian, smieszny jesteś ja przed chwilą nie wiedziałem kto to jest pan Master ;) Dopiero jak wszedłem na stronę, to zobaczyłem że ktoś taki jest...
    Więc nie wmawiaj mi tutaj że tego pana obrażałem.
    Zresztą gdzie masz swoje demko ? Wyślesz albo wstawisz tutaj ? Bo chciałbym sobie zobaczyć czy obrażam Mastera, czy obrażam ciebie bądź ty mnie...
    Czekam na wypowiedź Mastera bądź kogoś innego

• Skończ dziecko, obrażałeś cały serwer a Master ma dostęp do demek więc pożegnaj się.
    Czekamy na odpowiedź Mańka, żelka i krejziego ;)
    Nie podlizuj się masterowi bo jeszcze przed chwilą go obrażałeś malutki

• Hhahahahahahaahaha to zobaczymy jak czekam na wypowiedź. Wcale się mu nie podlizuje. Poprostu piszecie kłamstwa na temat, że obrażałem kogoś którego poznałem przed chwilą ;)

• Nie poznałeś go ;) Trzeba było nie wyzywać całego serwera w tym administracji.
    Nie napisałbym na ciebie skargi gdybyś tego nie robił, ale widzę na dodatek kłamstwa wyćwiczone do perfekcji

• Dobra, wyjebane czekam na bana . Nie obrazalem nikogo bardzo proszę otwarty na wszystko. Bo takigo za przeproszeniem gówna nie widziałem dawno ktory tylko kłamać umie. Nie mam wyćwiczonych kłamstw do perfekcji, bo nie kłamie.

• Nie obrażałeś? Poproszę o bana za "gówno". Nie będzie mnie jakieś dziecko obrażać.
    Mańkowi powiem o temacie ;) Nie odpowiadam już na kłamstwa, nie pozdrawiam!

• Moderator Dust 2/Mirage

Powiem tyle,to co pisał @BLUU to prawda sam wbiłem sobie na serwer ponieważ Michowi skończył się mute na 120 minut i co słyszę ? Micha który obraża graczy,wiedz nie pier*ol mi tu jakiś farmazonów że jesteś nie winny bo jesteś i tyle w temacie. :) Teraz dostałeś bana za obrażanie graczy i wyzwiska na 4godziny ale myślę że dostaniesz na więcej jak @Master zobaczy demko. :lollipop:

• Potwierdzam ze wyzywali Siwy I Michu server i graczy według mnie powinni zostać permanetnie zabanowani

• Właściciel

Oskarżeni gracze zostali permanentnie zbanowani
    Temat zamknięty

• 16
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.