Szereg zmian
  • Witam, mam do przedstawienia kilka zmian i poprawek.

Zacznę od poprawek:

• skoro w regulaminie jest już zakaz używania Negev/M249 to można by też po prostu ustawić tak jak na SCAR-20/G3SG1 blokadę podniesienia/zakupu

• moderator powinien mieć flagę Anti-AFK, ponieważ to jest bezsens, że takowa osoba chce kogoś sprawdzić i ją wyrzuca za siedzenie w Spect

To chyba wszystko jak na razie, teraz przejdę do propozycji:

• nieskończona ilość magazynków dla VIP'a lub kevlar+hełm na start dla VIP'a (osobiście preferuję tę pierwszą opcję)

• uzupełnienie magazynku przy zabiciu w głowę, dotyczy wszystkich

Zapraszam do dyskusji ;)

@EDIT małe niedomówienie xD

ostatnio edytowany przez Szartix
  • Właściciel

Według mnie vip posiada już wystarczająco dużo przywilejów, ale to moje zdanie.

• @Szartix-ツ powiedział w Szereg zmian:

moderator powinien mieć flagę Anti-AFK, ponieważ to jest bezsens, że takowa osoba chce kogoś sprawdzić i ją wyrzuca za siedzenie w Spect

Proszę o to samo na only dd2.

• @Master, ale taka nieskończona ilość magazynków w moim odczuciu nie daje dużo, jedynie, że w przypadku m4a1-s, nie musi co chwila biegać do GR, po nową sztukę broni, a bardzo się to przyda jak się chce grać broniami typu CZ75-Auto, które mają bardzo mało magazynków

• Właściciel

@frenzy

Immunitet dla adminów już został dodany. Zmiany będą widoczny jutro, ewentualnie po zmianie mapy.

• Właściciel

@Szartix-ツ Dlatego napisałem, że jest to moje zdanie. Zapraszam do dyskusji :d

• Z tymi magazynkami to trochę na nie, gdyż w rpg można kupić regeneracje amunicji, więc VIP miałby już jeden perk z głowy ;c
    @Edit a kevlara+hełm powinien być w menu np. jak 2 życie :D

ostatnio edytowany przez BubuŚ xD
  • @Szartix-ツ powiedział w Szereg zmian:

nieskończona ilość magazynków dla VIP'a

uzupełnienie magazynku przy zabiciu w głowę

Świetne pomysły jestem za :) Wtedy więcej osób by kupowało Vipa i $$ By się zgadzał

ostatnio edytowany przez Igor
  • Właściciel

Co do broni to zostały one zablokowane.

• Ban Team

@Szartix-ツ powiedział w Szereg zmian:

• nieskończona ilość magazynków dla VIP'a

Jestem Za

• Jestem Za, ale dla mnie nieskończony magazynek to za dużo. Propozycja dotycząca zabicia w głowę jest akurat spoko ;).

• Tak jak @Master wspomniał zbyt dużo przywilejów !

• Jestem przeciw
    Może ten VIP dostanie latanie i skrzydła i nie wiem co jeszcze

• Właściciel

Większość propozycji zawitała na serwerze, reszta z nich została odrzucona
    Temat zamknięty

• 17
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.