Wielki Headshot i ban bez powodu (pomyłka?)
  • Twój nick: Natsume
    Godzina i data zdarzenia: 19:20
    Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: Wielki Headshot
    Link do profilu steam oskarżonego: http://steamcommunity.com/id/miki21451
    Opis sytuacji: (konkretnie i na temat) Siedzimy sobie na respie rozpoczyna się runda robimy sobie jaja z jakimś tam typem nick H1 czy jakoś tak mowie mu ze go spale i zrobimy próbe ognia no to on sie smieje jest beka rzucam mu ogień pod nogi i wbilem do spectow i go obilem za 96 on tez jechał zemną beke bo raczej widział żę tak sie stanie bo wiele osób tak robiło smiejemy sie i nagle ni skąd, ni z owąd dostałem bana od wielkiego headshota za Obraze na 1 dzien! I tutaj już ja się dopowiem nie rozumiem za co dostalem bana w żadnym zdaniu nie obraziłem go a jedyną pseudo obrazą powiedziałem ok 2 mapy temu iż cytuje: "W naszym teamie jest jeden gracz który dał mi muta za to że nie posiada dystansu do siebie i nie wie co to sarkazm" Nie wiem co on odkurwia ale dostałem bana dosłownie za nic i sam nie wiem o co chodzi.
    Dowody: (screeny, demko): Nie posiadam stało się to nagle tak typowo "z dupy"
    Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów): Cały serwer a wymieniając z teamu przedewszystkim: Ivan i ten H1 costam

EDIT_1
    Dzieki Igor za linka do profilu już dodany

ostatnio edytowany przez Natsume
  • Właściciel Only Awp

0_1492452566986_ban.png
    Bana na 1dzień dostałes za to

• Globalny Moderator

Obrazę widać wyraźnie.
    Skarga odrzucona.

Temat zamknięty

• 4
    Wyświetleń