Skarga na Admina Haqu
  • Moderator JailBreak

Twój nick:minD
    Godzina i data zdarzenia:16:20 około 16:30 16:55 17:00
    Mapa:jb_rehab i jb_facebook
    Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę:Haqu
    Link do profilu steam oskarżonego:http://steamcommunity.com/profiles/76561198080863367
    Opis sytuacji: (konkretnie i na temat)Owy admin popełnił błędy których admin nie powinien popełniać.Po 1 na rehabie przez około 10 minut na serwerze była osoba z reklamą.Haqu dopiero się skapnął że taka osoba jest kiedy powiedział mu to bombel.A Haqu powiedział:'Rzygam na graczy takich jak ty' a z osobą z reklamą nie zrobił nic(była to około 12 minuta).2 sytuacja polegała na tym że Haqu miał ostatnie życzenie a było nim pójście na dr w następnej rundzie.Według regulaminu Haqu nie mógł wybrać sobie takiego życzenia. Yuki i bombel go upomnieli ale on na to nie zwracał uwagi.Mimo tego warden się zgodził co pokazuje że nie zna do końca regulaminu,ale mimo to Haqu również z nim nic nie zrobił(około 25 minuta również an rehabie).3 sytuacją było to że bombla przeniosło do ct a Haqu go przeniósł.Powodem dla którego go przeniósł było:'Bo mi się tak podoba'(około 10 minuta na facebooku).Ostatnią sytuacją było to że pewien gracz wbił podczas rundy do ct i kampił w grze 2-3 minuty czego Haqu nie zauważył.Dopiero dowiedział się tego od bombla.A co na to Haqu:'Jeszcze raz coś powiesz to dostajesz muta'(około 13 minuta również na facebooku).Proszę o karę dla tego użytkownika.
    Dowody: (screeny, demko):Demka z map
    Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów):Kropek,bombel21,Yuuki,Jan Paweł II i inni gracze co byli wtedy na serwerze

• Właściciel

Dostałem parę skarg na pw, oraz biorąc pod uwagę to, że już była skarga na tego admina zostaje od zawieszony do wyjaśnienia sytuacji.

• Według mnie Haqu, myśli, że ma nad każdym władzę...
    Powinien dostać degrada według mnie, lub takie sooolidne upomnienie

• @Ajgor-ツ Igor proszę Cię nie wypowiadaj się bo ci zaraz coś wypomnę

• Moderator JailBreak

Sytuacja 1. Przez te 10 min ogarniałem składki dotyczące gangu z 3 osobami na steamie (dowód sc z rozmów) przez co nie miałem czasu poprosić o usunięcie reklamy, przez co bombel który ma ewidentnie ze mną jakiś problem, mówił w sposób bardzo irytujący dla mnie(nie pierwszy raz i jak obejżycie demko zobaczycie w jaki sposób wymawia swoje zdania gdy chce mi zwrócić uwage) (demko z tej o to mapy). I gdy już wszystko ogarnąłem (nie trwało to zbyt dlugo jak widać na demku) powiedziałem żeby usunął reklamę, stąd moje pytanie MinD widzialeś w ogóle demko czy info masz od swojej ekipy? 2. Owszem powiedziałem tak by iść na dr w next rundzie, lecz tylko i wyłącznie w celu urozmaicenia tej mapy bo była strasznie nudna, najlepsze jest to że takiego życzenia nie wziąłem ja mu to ZAPROPONOWAŁEM. Ale oczywiście nie widzisz różnicy gdybym powiedział to np. na początku rundy (wtedy by to olał bo cały czas była klatka terarium i zabawa 1,2,3) moim życzeniem była Wojna i Lr. Stąd moje pytanie Mind widziałeś w ogóle demko? Dodam jeszcze iż wiedziałem że istnieje ten punkt w regulaminie, ale wiem też ze istnieje coś takiego w regulaminie że "ct stara się zabierać tt na MAPE" stąd moja PROPOZYCJA. 3.Sytuacja miała miejsce na mapie Jb_facebook gdzie Bombel wyrażnię powiedział (lub napisał na chacie) że wie iż jest 2 mape w ct i wyjdzie po tej rundzie (jakaś minuta po zakończeniu freedaya) bombel bierze prowadzenie i zaczyna wydawaj polecenia (demko z mapy) stąd moje pytanie Mind Widziałeś chociaż to demko? (wyraziłem się w ten sposób bo on ma jakiś gigantyczny problem do mnie a sądziłem że pamięta co powiedział minute temu wiec myślałem że to kolejna jego "uwaga" do mnie)
    4.Sytuacja na tej samej mapie Bombel mówi że ct się odrodził i że kampi w GR podczas gdy jestem pod presją tt podążających za mną na szkołe bombel cały czas krzyczy że ktoś kampi w gr gdy już jesteśmy na miejscu i mówię TT polecenia by zająć się Ct który kampi bombel cały czas krzyczy żebym go slaynoł wiec ostrżegłem go żeby mi nie przeszkadzał w prowadzeniu, po 20 sekundach doszedłem do tego kto się zrespił i go slaynąłem po czym zacząłem prowadzić runde. Stąd moje pytanie Mind widziałeś chociaż demko?

Teraz kilka słów dotyczących tej całej grupy który cały czas pisze te skargi i upomina mnie o byle co. Czy na prawdę myślicie że to jest zabawne? Piszecie na mnie jakieś kompletne głupie i bezsensowne skargi w których nie macie racji. Udowodniłem to nie raz i udowodniłem to właśnie teraz. Co wy macie na celu? do tego ten cały spam pod moim profilem "JH" z kogo wy chcecie zrobić głupka pisząc, mowiąc cały czas na chacie że to oznacza "Jestem Heleną" w takim razie po co mi spamujecie w komentarzach o tym?

• Moderator JailBreak

Proszę o obejrzenie demek z tych o to map. Po czym przeczytaniu jeszcze raz co napisał mind w swoim oskarżeniu przed waszym wypowiedzeniem "Ajgor"

• Master za dużo tych skarg na tego admina poleciało moim zdaniem admin powinien być lubiany a większość serwera za nim nie przepada powinien dostać degrada ...

• VIP

Jak dla mnie haqu powinien z miejsca wyleciec lel

• @ღKicakღ , @ღJan-Paweł-IIღ Jakieś argumenty? Powinien wylecieć bo wasza paczka tego chce?

• Ludzie nie róbcie tu dramy...
    Po prostu poczekajcie na wypowiedź wyższej admininstracji (@Master @Hipster)

• Moderator JailBreak

@ღJan-Paweł-IIღ powiedział w Skarga na Admina Haqu:

Master za dużo tych skarg na tego admina poleciało moim zdaniem admin powinien być lubiany a większość serwera za nim nie przepada powinien dostać degrada ...

@ღKicakღ powiedział w Skarga na Admina Haqu:

Jak dla mnie haqu powinien z miejsca wyleciec lel

Jakie skargi? Skargi od was w której mam racje. czyli wy się mylicie wiec skargi warte są tyle co nic, co innego gdybym zawinił ;)

• Moderator JailBreak

@Haqu
    1.Nie wiem od kiedy składki w gangu są ważniejsze od spraw administratorskich.
    2.To że chciałeś urozmaicić mapę nie tłumaczy cię z tego że nic nie zrobiłeś z ct który nie zna do końca regulaminu.
    3.Mogłeś podać powód dlaczego go przeniosłeś a nie mówić 'Bo tak mi się podoba' i dziwić się czemu bombel był zaskoczony tym co zrobiłeś.
    4.Nie mogłeś po prostu dać tt bezruch i prostu przenieść i slaynąć tego typa zamiast pozwalać bomblowi na krzyki?
    I tak wgl myślisz że jak osoby napisały na cb skarge to są w jakiejś zmowie i piszą specjalnie na cb te skargi?

• Grałem na tym serverze i potwierdzam

• @Haqu Nie powiedziałeś nic na temat : moim zdaniem admin powinien być lubiany a większość serwera za nim nie przepada powinien dostać degrada ... :) Wypowiedz się na ten temat

• 35
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.