Prośba o Unbana Kasztanek :D
  • Twój nick: Kasztanek :D
    Link do twojego profilu steam: http://steamcommunity.com/id/czester2003/
    Data: 18.04.2017
    Serwer: Surf+RPG
    Opis sytuacji: Dostałem bana ponieważ miałem w nicku reklame konkretnie: Gimbomat.pl. Dostałem jedno ostrzeżenie od Kawce, ale miałem ochotę pograć jeszcze więc wpisałem do nicku znowu reklamę. Moderatorowi o nicku Szartix to się nie spodobało wieć bez ostrzeżenia dostałem bana na 7 dni. Moderator napisał pod moim postem cytuje: Kasztan pamiętaj, że jeśli za przeproszeniem wkurwiasz ludzi to nie ma się co dziwić, że dostajesz tak długiego bana, Słowa Szartixa.
    Wyjaśnienie Unbana: Bardzo przepraszam Moderatorów: Kawce jak i Szartixa, i graczy za moje niesłuszne zachowanie i zapewniam że taka sytuacja sie nigdy nie powtórzy.

• Jestem za nie odbanowywaniem. Z tego co wiem bana dostałeś nie tylko za reklamę w nicku

• Grafik

@Ajgor-ツ Nie wchodźmy w szczegóły. Przeprosił, postanowił poprawę oraz prosi o pokutę i rozgrzeszenie...

ostatnio edytowany przez Aquix
  • Nie dość już Ci wytłumaczeń dałem w Twoim poprzednim temacie? ;) Jak dla mnie bez UB co najwyżej skrócenie bana do 5 dni, bo i tak zasługujesz na bana i to bardzo ;) I przeprosiny Ci nie pomogą :>

• Czyli zaprzeproszeniem wkurwiam ludzi tym że ich zabijam i dlatego dłuższy ban? Widziałem ze niektórym dawałeś za reklame bana na 30 min a mnie nie lubisz to dłuższy ban?. A Ta sprawa z oszustwem to co innego bo powiedziałeś cytuje: Mam to w dupie czy jakoś tak.

• @kasztanek Po tym na pewne nie dostaniesz nawet skróconego bana...
    Pogódź się ze zdaniem admina

• @Ajgor-ツ po prostu takie jest moje zdanie możesz się z tym liczyć?

• Kasztan, ale nawet Master napisał Vollt3r'owi, żeby dał Ci bana na tydzień, a ja, wiesz ignorowałem to, bo jak dla mnie to jest taka rzecz mało istotna, lecz jeśli Master mówi o banowaniu tego to jak najbardziej, mogę zacząć banować, więc ciesz się, że jeszcze tego nie zrobiłem...

• @kasztanek te przeprosiny to rób następnym razem takie prawdziwe a nie że jeżeli chcesz unbana to jesteś "Proszę" "Przepraszam" a jak ci nie dają to od razu afera :D

• @Szartix-ツ Nie sądzisz że to za dużo trochę za reklamę ?

• @Ajgor-ツ Igor jprld weź szanuj zdanie innych ..

• Jestem za nie odbanowywaniem lub zmniejszenie o maksymalnie 2 dni

• Właściciel Only Dust 2 #2

Jestem za nie od banowaniem skoro sam master kazał cię banować no to musi być ostro

• Jestem za skróceniem kary o połowę przynajmniej

• @Ticu - Master nie mówił o reklamie jak nie wiesz o co chodzi możesz się nie wypowiadać?

• Globalny Moderator

UB nie będzie, poczekasz na koniec bana - nauczysz się. :)

Temat zamknięty

• 17
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.