Turniej 1VS1 CsWild.pl
  • Moderator Dust 2/Mirage

Siemka
    Przychodzę z propozycją aby rozegrać turniej 1VS1 na naszej serwerowni.
    Turniej odbyłby się w jakimś wyznaczonym terminie oraz ilość uczestników byłaby ograniczona (np:30osób)
    Turniej odbywałby się na configu ESLowym.
    Za 1 Miejsce zwycięzca otrzymałby VIP'a na wybranym przez niego serwerze na 3 miesiące , za 2 miejsce VIP na 2 miesiące na wybranym przez niego serwerze oraz 3 miejsce VIP na 1 miesiąc na wybranym serwerze.
    Zachęcam do wypowiedzenia się na temat tej propozycji :)

• Moderator Deathrun 1

Jestem za
    Jak coś to rezerwuje jedno miejsce xd

@Ajgor-ツ
    Jak coś to się zrobi osobny post dotyczący rekrutacji na turniej :)

• Opiekun Dust2/Mirage

Dobry pomysł ;)
    Mogę sędziować!

Przydałby się ktoś kto ma dobrego neta i komputer do "strimowania" turnieju :D

• Moderator Forum

Pomysł jak najbardziej dobry ;) Zapisy do 32 osób i następnie rozgrywamy szwajcarem, jak ktoś nie wie to jest to system, który był używany na ostatnim Majorze w Atlancie ;)

Jestem ZA ;)

@EDIT
    A co do nagród to mógłby przecież @Master wyciągnąć 10 euro i kupić jakieś trzy skiny dla miejsc na podium xD

ostatnio edytowany przez Рαи Sζαятιχ
  • Pomysł spoko ale może tak pojedynki drużyn np 2vs2 lub 3vs3 ale i tak jestem na Tak

@Szartix-ツ

No też mogą być skiny,wszystko się obmyśli tylko potrzeba mi pomocy z tym turniejem :)

• Już kiedyś było takie coś i było fajnie, [*] klawiatura. Jestem za

• Może 5 najlepszych graczy pójdzie do jakiejś drużyny która będzie grała na turniejach esl w pierwszej lidze

• Właściciel

Polecam @LuckyNoob najlepszy organizator turniejów cs go.

• Moderator Deathrun 1

Wydaje mi się, że lepszym pomyslem byłoby ubieranie 8 3-osobowych drużyn. Wtedy byłoby to bardziej ciekawe niż 1v1, przy którym wogole nie ma emocji

• 70
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.