Nie słuszny ban na 7d...
  • Witam, w tym poście, chciałbym wyjaśnić niesłusznego bana na 7 dni, którego dostali 0_1492781018069_Screenshot 2017-04-21 15-17-54.png Według mnie ban ten jest niesłuszny z 2 powodów

1. Jest to tylko nasze zdanie, które wyrażamy za pomocą tej grupy 0_1492781170249_Screenshot 2017-04-21 15-25-53.png (swoją drogą ta grupa jest powodem tego bana) A chyba za własne zdanie nie powinno się dostawac bana...

2. Jest to sprawa poza serwerem i siecią, ponieważ żaden z członków tej grupy nie reklamował/promował jej ani na forum, ani na żadnym serwerze CSWild.pl

I to chyba tyle mam nadzieję że @Master zrozumie iż ten ban jest niesłuszny, i anuluje go... Chciałbym jeszcze dodać, że nie gram ostatnio na tym serwerze za często, a @Haqu nawet w sumie nie kojarzę. Wiem tylko tyle co dwa razy widziałem go na serwerze, i z tych skarg na Forum. A jeśli @Haqu zgłosił tą stronę do Właściciela to w sumie to on jest za przeproszeniem idiotą, bo nie jest to sprawa CSWild.pl tylko jego i Administratorów grupy.

ostatnio edytowany przez Alkos
  • Właściciel Only Dust 2 #2

W sumie, skoro to są sprawy prywatne, to osoby na załączonym obrazku powinni zostać od banowani.

• Ja jako, że również jestem zbanowany chciałbym zwrócić uwagę, że pisałem o tym z Masterem na PW, ale zwyczajnie mnie zlał ;)

• Grafik

To jest sytuacja typu: bijesz się z typem i złamałeś mu kark ale jesteś poza terenem szpitala i policji więc policja nie może Cię zgarnąć, a szpital pomóc poszkodowanemu bo to nie ich sprawa -,-. Jest to obraza w stronę administratora CsWild. Miałem również podobną sytuacje gdzie wyzywał mnie Yuuki na Steam (priv) i w "ostatnich nickach", ale jest to obraza w stronę użytkownika sieci Mastera czyli powinien zareagować. Tak jak obraża Cie typ po za szkołą ty idziesz do ojca i on idzie do szkoły pogadać z nauczycielami, z uczniem (ect). Na tym to polega -,-

• @Aquix No nie do końca, ponieważ są to jednostki związane z prawem.....

• To jest szerzenie nienawści.
    Master według mnie dobrze postąpił.

• @Aquix powiedział w Nie słuszny ban na 7d...:

To jest sytuacja typu: bijesz się z typem i złamałeś mu kark ale jesteś poza terenem szpitala i policji więc policja nie może Cię zgarnąć, a szpital pomóc poszkodowanemu bo to nie ich sprawa -,-. Jest to obraza w stronę administratora CsWild. Miałem również podobną sytuacje gdzie wyzywał mnie Yuuki na Steam (priv) i w "ostatnich nickach", ale jest to obraza w stronę użytkownika sieci Mastera czyli powinien zareagować. Tak jak obraża Cie typ po za szkołą ty idziesz do ojca i on idzie do szkoły pogadać z nauczycielami, z uczniem (ect). Na tym to polega -,-

No, niby tak. Niby...
    Ponieważ CSWild.pl to nie jest ani Policja, ani Szpital, a ja nie złamałem mu karku tylko wyraziłem własne zdanie, a on zachował się jak idiota, bo zamiast napisać do założyciela strony, od razu polecia się wypłakać w @Master 'a.

• @Ajgor-ツ powiedział w Nie słuszny ban na 7d...:

To jest szerzenie nienawści.
    Master według mnie dobrze postąpił.

Nie szerzenie nienawiści, tylko wyrażanie własnego zdania za pomocą grupy na steam.

• @Alkos Jak byś się czuł gdyby to Ciebie właśnie wyzywali w taki sposób?
    @Sn4FF1k Nie wiem czemu nie pozwalasz ingerować Masterowi w ten spór...
    Haqu jest adminem, który w jakiś sposób mu podlega. Załóżmy, że Haqu to dziecko Mastera. Wyzywacie go, śmiejecie się z niego na wszystkie możliwe sposoby. Master jako rodzic powinien temu zaradzić...

ostatnio edytowany przez Igor
  • @Ajgor-ツ powiedział w Nie słuszny ban na 7d...:

@Alkos Jak byś się czuł gdyby to Ciebie właśnie wyzywali w taki sposób?
    Napewno źle, ale najpierw napisałbym do w tym przypadku @Sn4FF1k w celu usunięcia tej grupy/strony, a nie bronił się @Master 'em

• Moderator JailBreak

Ech, ile wy macie lat??

Zgadzam się z @Aquix jest to bardzo dobry przyklad i nie muszę go pisać 2 raz.

Po przeczytaniu tego nadal tego nie rozumiesz, w dodatku nazywasz mnie idiotą ech..

W dodatku pragnę zauważyć że nikt, kto składał na mnie te bezsensowne skargi nie zwrócił się do mnie by to wyjaśnić ;)

ostatnio edytowany przez Haqu
  • @Haqu powiedział w Nie słuszny ban na 7d...:

Ech, ile wy macie lat??

Zgadzam się z @Aquix jest to bardzo dobry przyklad i nie muszę go pisać 2 raz.

Po przeczytaniu tego nadal tego nie rozumiesz, w dodatku nazywasz mnie idiotą ech..

Nazywam cię idiotą bo to ty zachowałeś się jak dziecko, bo nawet nie spróbowałeś napisać do @Sn4FF1k 'ego w celu usunięcia strony/grupy tylko od razu poleciałeś do @Master 'a...

• Grafik

@Alkos wyrażanie własnego zdania, ale nie może nikt zostać obrażany przez człowieka który wyraził swoje zdanie... jak już chcecie się bawić w prawo. Jest to tzw. Hejt. Krytyka typu "nie podoba mi się że użyłeś np kury na tej mapie, było to złe z twojej strony." jest normalnym wyrażeniem zdania o użytkowniku, a typu "Jesteś poje***ym idiotą bo użyłeś kury!!!". jest hejtem...

ostatnio edytowany przez Aquix
  • Moderator Forum

Co do tego odwołania mogę napisać tak naprawdę tylko "xD", lecz już, aby nie posądzili mnie o spam napiszę, że to odwołanie jest kolejnym pokazem szopki by Wasza grupka. Jak już się bawisz w prawo to zauważ, że jest to zniesławienie użytkownika, mimo iż nie podajesz jego prawdziwych danych personalnych używasz jego szerzej znanego pseudonimu, a za zniesławianie w internecie grozi do 3 lat więzienia, więc tak troszkę Wam nie wychodzi udawanie głupiego.

Czekamy na decyzję @Master'a

Temat zamknięty

• Globalny Moderator

Powiem tyle zamiast wypisywać prośby o ub, należy przemyśleć swoje zachowanie. To, że dzieje się to poza serwerem/stroną nie ma żadnego znaczenia, obrażanie naszego administratora = ban u nas na serwerze tyle w temacie. Ile macie lat, żeby tak się zachowywać?

• 16
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.