KONKURS !!!
  • Właściciel Only Dust 2 #2

Witam, aby zachęcić was do grania na serwerze Only dd2 #2, Zorganizowałem konkurs na vipy, vipa będzie można zdobyć na 3 sposoby ! Pierwszy vip będzie do wygrania za ranking pierwsza osoba w rankingu otrzymuje vipa na 30 dni macie na to miesiąc . Drugim sposobem będzie tabela i punkty w niej zgromadzone zapytacie ale co trzeba zrobić ? Nic łatwiejszego, robić ss po w rundzie piętnastej czyli np : jest 15:12 wtedy się robi ss'a. zakładacie konto na stronie"http://imgur.com/" i piszecie swój nick z dopiskiem cswild.pl i potem się wszystko zlicza (punkty na koniec meczu ) i ten kto będzie miał najwięcej wygrywa vip'a. Vip na okres 21 dni macie na to 10 dni . A trzecim sposobem będzie nic łatwiejszego jak mieć najwięcej godzin, ten kto będzie miał najwięcej godzin otrzymuje vipa na 14 dni na to również jest miesiąc .
    PS. po tych 10 dniach zostanie otwarty post do wysyłania linków do swoich profilów . Profil bez dopisku cswild.pl nie bierze udziału !!!
    Myślę że to był dobry pomysł wyrażajcie swoją opinię w komentarzach czy coś zmienić .

• Trochę za dużo xdd, ale jak tam chcesz. Jak miałbym zachęcić do gry to zrobiłbym coś podobnego ale tylko 2 sposoby ;).

• Moderator Forum

Jeśli chodzi o mnie to, na starej sieci, były ciągłe miesięczne konkursy TOP.
    Konkurs Top Time, można się domyślić chyba o co chodzi xD

1. Miejsce VIP PRO na msc
    2. Miejsce VIP na msc
    3. Miejsce VIP na dwa tyg

Skoro tu nie ma "skali" VIP'ów to można by zrobić tak, że pierwsze miejsce ma VIP na msc, drugie miejsce ma na 2 lub 3 tyg i trzecie miejsce na 2 lub 1 tyg (zależne od tego na ile ma drugie)

Oraz był również konkurs Top15, czyli najlepsi gracze tj. największe K-D, serwer Deathrun najwięcej rekordów, serwery GO, bo były takie, największa ilość zdobytych pkt. w systemie gameME w danym msc, co było lekko nie sprawiedliwe, bo system był rzadziej niż raz w msc resetowany i Ci lepsi nie mieli tylu punktów za zabicia tych słabszych co Ci słabsi za tych lepszych
    Nagrody takie jak w przypadku poprzedniego konkursu :P

No i nie, że coś, ale z tego co pamiętam VIP'y chyba były nawet droższe niż tu xD

ostatnio edytowany przez Szartix
  • @Szartix-ツ powiedział w KONKURS !!!:

serwer Deathrun najwięcej rekordów,

Jak możesz mieć rekord bez vipa jeśli na kazdej mapie jakiś vipek z grawitką które skacze od Ciebie 4 razy gorzej zrobi WR bo się rozpędzi do 2000+vc a ty np. nie mozesz wyjść ponad 1500. Co do DR takie konkursy nie mają sensu bo VIP'y miałyby nieskończonego vipa

• Właściciel Only Dust 2 #2

Ogólnie chodzi mi rozmaitość a nie że topka bo to bez sens, a z tabelą to jest po to żeby się ludzie starali

• Moderator Deathrun 1

Dzięki temu postu aktywność graczy na tym serwerze wzrosła o całe 12%
    #19PostówDo1k

ostatnio edytowany przez Igor
  • 6
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.