Przeprosiny Dla Haqa
  • Drogi Haqu
    Przepraszam że cię obrażałem . Przepraszam że miałem w nicku #JH . To się więcej nie powtórzy . Szukałem problemu tam gdzie go nie ma . Po prostu raz dałeś mi Freekilla i się mocno wkurzyłem . Uczepiłem się cb ,, Jak InQ Papierza " . Nie dołączyłem do żadnej zjebanej grupy ,, JebaćHaqa " ale pisałem o tobie z kolegami na priv .
    Jeszcze raz PRZEPRASZAM

Czy mi wybaczysz ? Tego nie wiem . To zależy tylko od ciebie .

Szanuje I pozdrawiam Bombel21

• Moderator Deathrun 1

Według mnie to już jest jakiś żart i zagranie pod publike, ale to tylko wg mnie. Bo jak każdy przeprasza to ty też musisz...
    Nie wierzę w takie rzeczy, że jednego dnia go nie lubisz, wyzywasz itp. A następnego nagle go lubisz za pewne przez to, że dostał admina i już może ci coś zrobić...

ostatnio edytowany przez Igor
  • Moderator JailBreak

Mimo iż byłeś jednym z czołówki tych bardzo nie dziecinnych graczy, to szanuje przeprosiny i dobrze że wszystko wreszcie się wyjaśniło :)

• @Ajgor-ツ Lepiej przeprosić bo inni tak robią, niż obraźić się na cały świat i zachować swój "honor" i odejśc z serwerowni choć i tak tego honoru już brak ;).

• Moderator JailBreak

@Ajgor-ツ Wiesz mimo tego pokazał że w sumie wie że źle postąpił a przynajmniej mam taką nadzieje, mi nie chodzi o to by ktoś dostał bana odczekał i z głowy. Dla mnie coś takiego jest dużo ważniejsze. Zwłaszcza po tym co pisał do @fgfg napisał do mnie i przeprosił. Możesz nie lubić kogoś, ale dużo lepiej jest się pogodzić i przeprosić jeżeli źle się zachował.

• 7
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.