Usunięcie lub ograniczenie śledzenia bomby
  • Proponuję usunąć niedawno dodany plugin, jest bardzo wkurzający i mało pomocny. Denerwuje wybieranie drogi, ciągłe pikanie gdy paka leży na ziemi, a także głos jakiegoś ruska(?) który mówi gdzie idzie bomba. Dodatkowo gdy ktoś rzuci nam bombę nie możemy wybierać broni. Od śledzenia bomby jest minimapa! Jedyny plus tego pluginu to pokazywanie gdzie paka wypadła.

• Za, przeczuwałem to po dodaniu tego pluginu, ale chciałem poczekać na "raport".

• @Master serwer jest dobry bez zbędnych pluginów dodawanych jakby na siłę, żeby tylko było coś nowego. Lepiej przyglądnąć się sprawie lagów na serwerze przy większej ilości osób online.

• Właściciel

@frenzy Pisałem to do Tica

A co do śledzenia paki to nie wiedziałem jak to będzie działało, więc wgrałem na testy. Poczekamy jeszcze na parę opinii i zadecyduje.

ostatnio edytowany przez Master
  • Wiem, chciałem jeszcze tylko zwrócić uwagę na lagi.
    Wbij na serwer jak będzie pełny i zrób ankietę czy ludziom się to podoba, bo na forum prawie nikt z serwera nie ma konta i wypowiedzą się tylko osoby, które na nim nie grają.

ostatnio edytowany przez frenzy
  • @Aquix trochę śmieszy mnie, że nawet nie grasz na żadnym serwerze, nie wiesz jak wygląda ten plugin, a i tak się wypowiadasz. Jestem za dodaniem komendy na włączenie i wyłączenie, ponieważ niektórym sie to podoba a niektórym nie

• Właściciel

@Ajgor-ツ Nie jest to taki głupi pomysł. Tylko trzeba coś takiego dopisać.

• @Master na forach związanych z takimi rzeczami można napisać temat i ktoś napewno pomoże :) np. mygo.pl

ostatnio edytowany przez Igor
  • Właściciel

@Ajgor-ツ Chyba nigdy tam nie zaglądałeś ;d

• @Ajgor-ツ Wyciągasz pochodne wnioski. Jest tu mowa o pluginie, a nie o serwerze więc nic by to nie zmieniło gdybym na nim aktualnie poświęcał swój czas skoro znam i widziałem działania tego pluginu, a po części nazwa mówi sama za siebie.

• Właściciel

Plugin został usunięty
    Temat zamknięty

• 14
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.