NIESŁUSZNY UNBAN
  • Twój nick:ZEUS111YT
    Link do twojego profilu steam:http://steamcommunity.com/id/Normenus/
    Data:25.04.2017 GODZINA 21;00
    Serwer:only dust 2
    Opis sytuacji:DOSTAŁEM NIESŁUSZNEGO BANA W CHWILI W KTÓREJ NIE BYŁO MNIE WCALE NA SERVERZE.
    Wyjaśnienie Unbana / Unmuta / Ungaga:BAN ZA REKLAME NA 7DNI?TO JAKIŚ ŻART ? ZBANOWAŁ MNIE WIELKI HEADSHOT,POWTARZAM NIE BYŁO MNIE O TEJ GODZINIE NAWET W GRZE ;D BEKA Z TYPA.WEZCIE LEPIEJ KOMPETENTNYCH ADMINÓW NA TENS ERVER A NIE DZIECI Z GIMNAZIUM POZDRAWIAM :D

• Wielki headshot co tu się odpier.... kolejna skarga: (

• Uważam, że nie powinien cię banować, ale nie mów, że cię wtedy nie było. Dostałeś kicka z powodem reklama po czym wbiłeś odrazu z tym samym nickiem.

ostatnio edytowany przez frenzy
  • Headshot jest w 1 liceum/technikum

• Nie pisz z capslockiem ;). A co do skargi to za reklame jest możliwość zbanowania gracza na max 7 dni więc tu nie ma się co dziwić. Raczej nie mógłb by cię zbanować kiedy nie było Cię w grze. (Polecam sprawdzić gdzinę bana gdyż nie mogę dostać się na sb) ;)

ostatnio edytowany przez Aquix
  • @frenzy POPRAWKA byłem na trenungu i moj brat grał,wcale o tym nie wiedzialem,ale zeby wlepic 7days za reklame :D on nie ogarnity w csie wiec pewnie nie wiedzial o co chodzi

• @Ajgor-ツ no spoko ale rozumkiem jeszcze w gimnazium :D

• Właściciel Only Awp

Dostałeś kicka za reklame RULETKI i za chwilę znowu wszedłeś na serwer z reklamą co = banem na 7 dni

• @Wielki_HeadShot no to ci mowie czlowieku ze moj brachol nie ogarnia i wszedl,ja zawsze usowam jak mnie kikacie

• Właściciel Only Awp

Wiedziałes ze masz reklame dałeś mu grać kara sie należy

• @Wielki_HeadShot ,kazdemu sie moze zdarzyć,zachowujesz sie jakbym ci chuy wie co zrobił ,i ja wiem że gdyby to ktos inny sobie tak wszedl z reklamą to byś mu nie dał 7d.Prosze cie,te swoje wachania nastrojów gimnazjalnych zachowaj w szkole,a nie na serverach.Nie pozdrawiam.

• Właściciel Only Awp

Za reklamę zawsze jest 7 dni, kolego drogi jeżeli po kicku wejdzie się znowu z reklamą skutkuje to banem na 7 dni

• @qazx1121 po pierwsze @Wielki_HeadShot nie jest z gimnazjum po drugie masz jakieś dowody? Jeżeli miałeś reklamę to musiałeś dostać kicka a pozniej bana. @Wielki_HeadShot Jest kompetentnym adminem :) dziekuje pozdrawiam!! :) 0_1493247635853_Bez tytułu.png

• Najlepiej jakby wprowadzić komendę która pozwala zmienić nick gracza. Każdy byłby zadowolony i nie byłoby banów za takie pierdoły.

• Była taka komęda i nie trzeba było od razu walić 7daysa... jestem za

• Ogólnie brednią jest to że za reklame strony: xxx.xxx jest ban. Czy ta strona zabiera wam graczy? Chyba nie. Bany powinny być tylko za reklame serwerow/serwerowni i tyle kogo obchodzą jakieś ruletki.

• Globalny Moderator

@LiK Jest tak, ponieważ dana rulletka może być nieuczciwa niewypłacalna lub może być scamem, przez co nasi gracze mogą stracić pieniądze itd.

• @Hipster

1. Nikt nie kaze wchodzić na tą stronę
    2. Gracze wpłacając wiedzą co robią z skinami
    3. To czy coś jest scamem to juz nie wasza wina
      To tylko moje zdanie

• @LiK Nie wiem po co się z nim kłócisz...
    Chodziło mu o to, że Pan X wchodzi sobie na serwer i widzi Pana Y z reklamą ruletki , gracz X wchodzi na nią. Zostaje oscamowany, a potem oskarża serwerownie, że reklamuje scamerskie strony, przez co potem ta serwerownia ma złą opinię wśród innych.

ostatnio edytowany przez Igor
  • 27
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.