Skarga na Admina "wariat jestem <3"
  • Twój nick:TombR4ider
    Godzina i data zdarzenia:2017-04-27 Godzina:Około 16:10
    Mapa:Deathrun_holyshit_stable_4 Ale ciągnęło się to przez pare map :)
    Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę:wariat jestem <3
    Link do profilu steam oskarżonego:http://steamcommunity.com/id/thekasjentepl
    Opis sytuacji: (konkretnie i na temat)Witam otóż wchodzę na serwer jak normalny człowiek poskakać troche po mapkach , i nagle gdy powiedziałem siema , zaczynały się obelgi w moją strone TombR4ider ty chu** słaby chodz 1vs1 Od gracza Tico i jakos tam dalej
    Odpowiedziałem że słaby to może być on , i tak dalej rozpętała się wojna na wyzwiska obelgi wobec mnie i jego również , z czego w tym momencie przyznaje się . święty nie jestem :) Po czym Wbija na serwer Moderator "wariat jestem <3" I wchodząc w słowo Tico jak on przy obecnośći Moderatora
    rzuca we mnie obelgami jakich mało , Ten moderator otóż zamiast reagować mutować za to bądz banować(Pierwszy punkt regulaminu kultury na serwerze "Zabronione jest obrażanie graczy na serwerze."pierwszy punkt regulaminu Admina "Admin ma obowiązek pilnowania porządku na serwerze."pierwszy punkt regulaminu banowania "Obrażanie, wyzywanie = Ban 60 minut do 7 dni.")
    zaczyna zadawać pytania kto zaczął i robić vote na serwerze kto zaczął Tłumacząc sie słowami że gracz ma prawo do obrony i ten kto zaczął dostaje bana.Gdy zadałem pytanie gdzie ma taki punkt w regulaminie UCICHŁ(Nieznajomość regulaminu).Gdy wypomniałem mu żeby poczytał regulamin zanim zacznie coś mówić i pójde po H@ to zdyskryminował mnie słowami "Że jestem nieukiem""(Drugi punkt z regulaminu Admina- Admin ma obowiązek szanować graczy oraz innych adminów.)
    Zaczne w prost, gdy powiedziałem mu że nie ma mutacji i nie powinien dostać Moderatora na serwerze(Ósmy punkt z zasad ogólnych-Mikro +16 lub po mutacji (wyjątek vip, lecz nadużywanie mikrofonu skutkuje banem takim samym jak w przypadku normalnego gracza).
    Kultura i zachowanie na serwerze.) Po czym zaczął mnie przekrzykiwać gdy chciałem powiedzieć coś nie dał mi dojść do słowa , do tej sytuacji przypisuje kolejne złamane punkty regulaminu(Punkt czwarty z kultury i zachowania na serwerze-Nie nadużywamy mikrofonu.Punkt piąty regulamin Admina -Admin nie ma prawa nadużywać swoich przywilejów.Oraz punkt siódmy z zasad ogólnych -Zakaz nadużywania czatu głosowego.)Tłumaczył się że on jest Moderatorem i on może nadużywać mikrofonu.
    Faworyzując dłużej grających graczy jak Tico mniejszym banem wnoszę o zdegradowanie tego użytkownika z przywilejów ktorymi obdarowała go administracja :)(Punkt szósty regulamin Admina -Każdy admin jest równy, więc gdy któryś złamie regulamin, obowiązkiem jest zgłoszenie tego do Właściciela. oraz Punkt siódmy regulamin Admina -Admin może stracić swoją posadę w razie złamania regulaminu.-złamał go wielokrotnie)
    Dowody: (screeny, demko):Nie posiadam ponieważ nie bawię sie w prokuratora ale pare przypadkowych świadków sie znajdzie Link umieszcze poniżej jak coś znajde :)
    Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów):Między innymi : http://steamcommunity.com/profiles/76561198015013759/ , http://steamcommunity.com/profiles/76561198276662035/

ostatnio edytowany przez TombR4ider
  • Właściciel Only Dust 2 #2

Ziomek powiedziłem że jesteś słaby ? hm nie
    Po 2 spytałem się czy grasz 1 vs 1 spytałem się czy się cykasz potem powiedziałes że nie i wgl
    A potem ktoś powiedział cos na mnie i ty zaczełes freestyle a ja nie umiem sie disować i wgl więc obrażałeś też blacka a potem black się dołączył i wyzywaliście mnie miałem na to wyjebane bo słuchałem muzyke i innych zaczełeś wyzywać i nie dość że cały serwer był po mojej stronie oprócz twoich kolegów to jebać ale ziomek kłamiesz prosto w oczy żeby się wylizać jeszcze jak groziłeś wariatowi powiem tak powiedziałem ci kilka słów bo wczoraj brzmiałeś na ogarniętą osobe i rozwiniętą umysłowo lecz po dzisiejszym twierdzę że coś z tb nie halo potem zaczełes jechać że mam patole w domu i wgl i ja na to nie opowiadaj swoich histori nie przestałes powiedziałem pare słów i się popłakałeś i teraz zawalasz wszystko na mnie i wariata więc skoro moje szanse na adminaa w tym momęcie spadły no to sorry ale nie dam sobą miotać jak dziwką tyle ma do powiedzenia dziękuję

• Moderator Deathrun 1

@Aquix Zbędny post :V

Co do skargi to admin powinien według mnie zostać zdegradowany, ponieważ taka sytuacja nie powinna mieć miejsca...
    Według mnie proces rekrutacji powinien przebiegać w zupełnie inny sposób bo potem tak to się kończy.

ostatnio edytowany przez Igor
  • @Ticu powiedział w Skarga na Admina "wariat jestem <3":

więc skoro moje szanse na adminaa w tym momęcie spadły no to sorry ale nie dam sobą miotać jak dziwką tyle ma do powiedzenia dziękuję

Jeżeli jak to ująłeś w słowach nie bedziesz sie dawał miotać jak dziw** To Administracji odradzam takiego admina bo nigdy nie wiadomo jak on soba nie bedzie dawał pomiatać jak to się skończy Pozdrawiam :)

Jak mnie wtedy ktoś będzie wyzywał dostanie muta/bana tak jak wregulaminie ;)

• @Ajgor-ツ Kim ty jesteś, żeby mi coś takiego wypominać (wiem, że zara szartix albo nw kto będzie mówił, że to prawda ale propozycja ajgora na temat nie wypominania przez normalnych użytkowników forum o takich rzeczach).

• @Ticu naucz się używać kropek i przecinków, bo nie da się czytać takiej wypowiedzi.

Ogólnie @TombR4ider Po co kolorujesz to co było a co napisałeś to jest różnica lepiej się przyznać a nie kręcić w okół swojej dupy prawda zawsze wyjdzie na jaw pamiętaj :*

• Sytuacje, w których admin pyta kto zaczął kłótnię według mnie nie powinny mieć miejsca. Wyzwiska to wyzwiska. Jeżeli to, co napisałeś w temacie jest prawdą, to admin powinien zostać zdegradowany.

• czemu klamiesz , kolorujesz sobie i ukladasz historie wedlug siebie ja wiem ze ty zaczoles disowac Tica po czym zazoles szantaz na mnie , a Ticu to robil w wlasneij obronie wszyscy gracze ktorzy obrazali zostali ukarani lecz przyznali sie do teho ze wyzywali wiec skrocilem bana ;D

• zaczoles wyzwac wobec obecnosci mnie 4 graczy po czym wbil twoj kolega i wszystko potwierdzila nie bylo go w tedy na serwerze ;)

• cytuje ' jak ja dostane bana a te cwele nie to ide do Mastera '

i jeszcze z czego wiem zawołałeś swojego kolegę na ts do hipstera ;) nie kłam wszystko zawsze wychodzi na jaw :)

• Gadałem już z administracją o tym twoim pseudoszantażu :) Ja znam juz przewidujący głos co sie stanie z tobą oraz Tico , zachęcam Administracje do wypowiedzenia się na treść tej skargi :) Z hipsterem odbyła się rozmowa na osobności polecam :) Z serwera nikogo nie znam , ponieważ gram tu krótko :)

• Globalny Moderator

Po rozmowie na ts z TombR4ider oraz Ticu oraz po przemyśleniu sprawy i przeczytaniu i wysłuchaniu opinii innych zdecydowałem, że Wariat zostaje zdegradowany. Przyczyna? Otóż admin zamiast zbanować wszystkich co się obrażali pyta się kto zaczął... Na serwerze nie ma czegoś takiego jak kto zaczął ten dostaje dłuższego bana itd. Według "zeznań" admin nie pilnuje porządku ma serwerze, czyli: gracze sami upominają admina kogo ma zmutować/zbanować. Nie pilnuje on czy ktoś ma reklamę w nicku itd.

Zaś teraz jeżeli chodzi o Tica i TombR4ider:
    Ticu został upomniany przeze mnie osobiście oraz się przyznał, dostał już bana na serwerze, więc więcej konsekwencji z tego nie będzie. W sprawie jego podania, będzie ono ocenione przez @Master'a i to jego opinia będzie decydowała czy zostanie on przyjęty czy nie.
    TombR4ider został już zbanowany, więc kolejny ban jest niepotrzebny.
    Tyle w temacie, dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Temat zamknięty

• 18
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.