Proszę o unbana na servie SURF + RPG
  • Skarga na gracza Deska (Qsed)

http://cswild.pl/topic/2368/skarga-na-gracza-deska-qsed

W skardze tej znajdują się kłamstwa, niektóre zdjęcia zrobione zostały podczas mojego bhopowania.
    Podczas tej mapy sam gracz rovyS ( ten który mnie oskarżył ) często tam stawał.
    Ostatnim powodem dla którego się zatrzymywałem było to że gdy widziałem wolno poruszającego się przeciwnika to wyprzedzałem go i zabijałem tak jak jest pokazane na zdj. 1, 2, 3, 4. Więc uważam że kara została na mnie niesłusznie założona

Dziękuję,
    DESKA

ostatnio edytowany przez QsedPL
  • Mam jedno pytanie odnośnie przedstawionych dowodów - w jaki sposób można udowodnić screenami, że ktoś kampi w danym miejscu (równie dobrze mógł zrobić mu screena podczas bh-opowania), jeżeli rożnica w czasie pomiędzy poszczególnymi screenami jest tak duża, że spokojnie można w tym czasie postać chwilę, w danym miejscu, posurfować po mapie i znowu do niego wrócić? Jedyną opcją byłoby zrobienie screena podczas działania pluginu jednak takowego nie ma. Czy wh/aima będziecie udowadniać w ten sam sposób? Kampic wolno 6sec. Niektóre screeeny sa zrobione w odstępie 3 sec (5. i 6.). jak dla mnie skarga jest bezpodstawna, dowody mało znaczące i słabe a sposób w jaki wszystko zostało przedstwaione i rozwiązane nieprofesonalny. Bądźmy poważni - jak screenami można przedstawić, że on tam kampił? Screeny nie są robione co 1sec. Dla mnie sprawa jest śmieszna.

Pozdrawiam.

ostatnio edytowany przez Sakku
  • Pisałem z nim o tym i okazuje się, że nikt nie jest "święty". Patrząc jeszcze raz na ss'y można zauważyć, że były zrobione podczas gdy został 1 gracz...
    Rozumiem zawsze będą 2 wersje. Myślę, że sprawę trzeba rozpaczać jeszcze raz :/
    (Odwołanie od bana powinno być napisane w strefa banów)

• @UnaX-ツ w poprzedniej skardze potwierdziłeś wersje rove...

• @Ajgor-ツ polecam jeszcze raz przeczytać moją odpowiedź ;-)

• @UnaX-ツ

Qsed zaczą kampić przed portalami i za

Teraz mówisz, że nie kampił

• !Ale Qsed zaczą kampić przed portalami i za ,ponieważ inni gracze robią to samo i zaczeło mnie ,go i wielu to wkurw**

• Moim zdaniem obydwóm graczom należy się ban :)

• @UnaX-ツ Jest to bezsensowny powód. To, że inni gracze robią to samo nie usprawiedliwia to jego działań na w pewnym sensie nawet szkode serwera. Jestem za ewętualnym skróceniem bana, ale nie widze tu jakiś normalnych powodów do tego uczynienia.

• Dobra ja już się w to nie mieszam . Jestem za ub 😎

• Globalny Moderator

Ban jest słuszny i tyle, to tylko 2 dni, wyraźnie kampiłeś i koniec tematu.

Temat zamknięty

• 12
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.