Porpozycja
  • Moderator JailBreak

Witam.Otóż mam propozycję żeby wszyscy admini mieli swój własny model postaci. Na razie nie mam konkretnego pomysłu więc jeżeli wy macie jakiś pomysł na model to wysyłajcie w odpowiedziach link albo zdjęcie owego.

• Jestem za, ale według mnie wydaje się to troche niepotrzebne ;)

• Moderator Deathrun 2

Ciekawa propozycja ja osobiście jestem na tak ale nie wiem czy to ma sens.

• Moderator JailBreak

Jestem za wprowadziło by to swojego rodzaju klinacik.

• Jest wreszcie ciekawa propozycja . Jestem zdecydowanie na TAK !

• Właściciel

Dla mnie totalnie bezsensu. Gracze muszą ściągać dodatkowo jeden model tylko po to, aby admini czuli się wyróżnieni.

• @Master Pisze ten który daje im muzyczke na wejściu i wielki napis na chacie "admin join to serwer" czy coś takiego xd.

Może być

ostatnio edytowany przez Aquix
  • Właściciel

@Aquix Jest różnica między pobraniem jednego pliku mp3, który waży około 200KB, a całego modelu.

ostatnio edytowany przez Master
  • Moderator Deathrun 1

@Aquix weź ty się człowieku ogarnij, a nie każdemu coś wytykasz...

• @Ajgor-ツ nie wiem o co ci chodzi podlizujesz sie Masterowi a ja pisze coś jak zwykle dla b8 ;)

• Moderator Deathrun 1

@Aquix Aha? Ja się nikomu nie podlizuje. Po prostu ty się każdego czepiasz o byle co

• @Ajgor-ツ i @Aquix nq priv polecam 😛

• @Ajgor-ツ Nie znasz historii tego dlaczego to pisze to się nie wypowiadaj po za tym nie czepiam cały czas, jakbyś trochę bardziej uważał to może byś nawet umiał zliczyć. Jak tak bardzo chcesz znać tą historie to zapraszam na pw.

• Uuuu Drama :)
    Jestem Na Nie ;) I tak już dużo mają ;)

• Jak dla mnie jest to zbędne :/
    Na nie

• Zdecydowanie na nie
    Już teraz admini posiadają sporą faworyzacje gdy warden zobaczy magiczne [admin] przed nickiem. Jeśli dodatkowo zostałyby wprowadzone modele postaci problem trochę by się trochę pogorszył

• 22
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.