Sprawa związana z CT na JB
  • Witam chciałem założyć dyskusje na temat osób ( dzieci 8-11 letnich) wchodzą do ct w pierwszych 10s mapy nie chcą wyjść. W regulaminie jest napisane że osoby w ct muszą przejść mutacje chociaż żeby miały z 15 lat a za każdym razem jak wchodzę na serwer prowadzą lub są w ct 10 letnie dzieci . Moim zdaniem powinien być wprowadzony grafik administracji. Wiem każdy ma szkolę lub coś innego własne zajęcia ale żeby pilnował ktoś tego na JB jest chyba z 6 adminów nie jestem pewien żeby wyznaczyć grafik że każdy siedzi po godzinie na serwerze np. Kincu 14:00-15:30 Mind 16:00-17:30 to jest tylko propozycja .... Jestem pewien że nie tylko mnie to denerwuje że dzieci wchodzą do ct z piskliwymi głosami..

Mam nadzieję że dużo osób podpisze się pod tym Pozdrawiam Wachu

• Wiem napisałem o tym w poście ale to tylko propozycja lub zrekrutować więcej osob

• Potwierdzam, że są takie sytuacje. Najgorsze jest to, że nikt nie chce w takim momencie wyjść z CT. Powinien być określony minimalny wiek aby prowadzić. Określenie godzin pilnowania serwera nie jest potrzebne.

• Globalny Moderator

Nexo ma 2:1_1493999044219_nexo2.png 0_1493999044218_nexo1.png
    4_1493999057674_xa5.png 3_1493999057674_xa4.png 2_1493999057673_xa3.png 1_1493999057673_xa2.png 0_1493999057673_xa1.png
    Oto wykresy czasu wszystkich na serwerze wszystkich adminów serwera JB, patrząc ile oni grają myślę, że dużo przebywają na serwerze, żadnych grafików dla adminów nie będzie oni też mają własne życie...

• Okej, ale admini grają sobie kiedy im się podoba lepiej zrobic te określone godziny

• Właściciel

@Szoczek powiedział w Sprawa związana z CT na JB:

Okej, ale admini grają sobie kiedy im s

Jak sobie to wyobrażasz ??? Mam powiedzieć adminą, żeby grali w poszczególnych godzinach bo taki jest grafik... Admin gra na serwerze kiedy mu się chce i tak zostanie. Ludzie ogarnijcie się, jest to tylko gra, a nie jakaś praca, żeby robić grafik.

ostatnio edytowany przez Master
  • Master odpowiedział i nie ma co się z nim kłucic. Ja bym zamknął temat.

• Moderator JailBreak

Dla mnie słaby pomysł.Ewentualnie byłbym za czymś w stylu że każdy admin miałby mieć 10 godzin tygodniowo(oczywiście kiedy nie ma bardzo ważnych spraw).

• Chociaż robic tak jak admini są na serwerze to żeby przestrzegać żeby w ct były osoby z mutacja

• Bzdura proszę zamknąć ten temat bez sensu

• 17
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.