Skarga na Admina :)
  • Twój nick: Karolek ✪
    Godzina i data zdarzenia: 11.05.2017 | 12-13
    Mapa: deathrun_ cb_egypt_v1
    Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: Wooliś
    Link do profilu steam oskarżonego: http://steamcommunity.com/id/woli3006
    Opis sytuacji:
    Nadużywanie admina :),
    ~Na serwer wchodzi "Julcia" nagle wszyscy mają zamknąć ryje bo szanowny admin chce z Julcią porozmawiać. Odzywam się do Julci i nagle "nie podrywaj bo bana dostaniesz", oczywiście olałem go i już na następnej mapie dostałem mute na 30minutek :3. Niestety to nie koniec ;(
    ~Admin zaczął mnie tak po prostu slayować z 3-4 razy bez powodu jak biegłem mape ( może zazdrość że robiłem to szybciej bez klasy jak on z premium czy tam vipem)
    ~ http://iv.pl/images/25215351314051483048.jpg - za tego binda miałem dostać permem w ryj jak to admin powiedział "za reklame bo jest napisane -polecam" (bitch please) *jak to wbił 1 gracz i powiedział, NA TYM SERWERZE NIC NIE MOŻNA.
    ~ Za co ban? Ban za to, że jakiś gracz z VIP'em piszczał przez mikrofon (dosłownie z 12-13 lat max) powiedziałem do niego "zamknij mordę" i dostałem bana za obrazę, ale oczywiście szanowny admin Wild jak krzyczy na cały serwer "zamknijcie mordy" to nic z tego nie ma :)
    ~ I nie, nie chce żadnego pouczenia temu adminowi. Zabrać - zapłaci jeszcze raz to się nauczy może ;)

Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów): Osoby które były na serwerze:
    Szaran
    lenoxer
    happy mic
    rovvys
    jakistampinki
    brzoza
    vortex (urażony) -dlaczego urażony, czytaj całość: )
    shiroyasha
    kennys

(osoby które były na serwerze)

• Moderator Deathrun 3

Typie ban nie jest za podrywanie tylko za obrazę, i wszyscy byli na serwerze i słyszeli że wyzywales typka. Więc mi tu nie pisz że cię zbanowalem bez powodu

• "Zamknij mordę" to nie wyzwisko :)

• Z tego co "śledze" sprawę, to połowa Twoich świadków jest przeciwko Tobie, więc napisanie połowy serwera (lista graczy) jest bez sensu. Woli jest bardzo rozważnym adminiem i nie widzę tego że dał Ci bana bez sensownie :) Pozdrawiam

• ZIOMEK zacznijmy od tego ze to ty sam zaczyasz i tylko przeszkadzasz a woli to jeden z lepszy adminów!

• WItam.
    z gory przepraszam za moja ortografie ale nie rozruzniam blisko znacznych liter :(
    jako wymieniony swiadek chcialbym zabrac pewien glos.

1.wsze wszedlem na serwer nieco pozno dlatego tez nie wiem co dzialo sie na poczatku, ale jak juz zaznaczyl karolek, caly czas zarywal do tej julki co chwile gadajac do siebie "pozdrawiam wszystkie fanki" i namawiajac wszystkich na jakies wyzwania o kredyty.

fakt faktem w trakcie zarywania woli co chwile prosil go by ten zostawil i przestal zarywac do tej julki/julci, jednak nie uslyszalem by woli krzyczal zamknij sie czy zamknij morde, ale krzyczal do graczy by sie zamknieli/uciszyli gdy wszyscy zaczeli sie przekrzykiwac.

1. co do slayow to nic nie slyszalem by karolek mowil cos o tych sleyach wiec nie moge tu zabardzo sie wypowiedziec, dlatego zalecam sprawdzic adminlog albo nagrania z serwera

2. nie wiem o co biega, jednak woli cos wspominal o paru zakazach gdy wszedlem na serwer gdzie tez wspominal ze za reklame i promowanie jest ban (jesli o to chodzi) ale wtedy nie wiedzialem ocb wiec nie sluchalem uwaznie.

3. jestem przyzwyczajony ze na sieciach dzieciaki -14/13 lat bez mutacji maja zakaz uzywania mikro, dlatego wypowiedz "zamknij morde" jest nieco dla mnie uzasadnione ale za szorstkie. co do samego banu za obraze gdzie karolek mowi do dzieciaka "zamknij mrde" jest nie uzasadnione lecz w tym przypadku ban za przekraczanie swych uprawnien na serwerze bylo by uzasadnione gdyz tylko admin powinien moc decydowac kogo i za co uciszac o ile jest to wedle regulaminu serwera. jesli chodzi o krzyczenie admina to juz chyba wspominalem w pkt1 jesli nie to "podnoszenie glosu w tym czasami w nerwie przez mikrofon na graczy by tych uciszyc jest uzasadnione jesli admin sprawuje swe obowiazki prawidlowo" tak mysle... xD

4. przyznaje ze woli mogl pod impulsem podjac decyzje szukajac jakiegos powodu by zbanowac tego karolka, lecz jak wspomnialem ban zostal zle sprecyzowany lecz gracz mogl zostac zbanowany slusznie lecz z innego powodu, dlatego uwazam ze zabranie admina jest zbyt surowe i powinno sie zakonczyc co najwyyzej slownym upomnieniem.

jesli cos zapomnialem badz pominolem bardzo przepraszam

Pozdrawiam

• Globalny Moderator

Temat został wyjaśniony.

Temat zamknięty

• 7
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.