Skarga na admina Igor
  • 19:18 12.05.17r.
    mapa: dr.hop.dull
    http://steamcommunity.com/id/IgorBetter/
    Dostałem muta za przeklinanie, a nie powiedziałem żadnego wulgaryzmu co najwyżej powiedziałem słowo typu kurde. Ludzie na chacie twierdzili że nie przeklinałem ale Igora to nie obchodziło...

• Ty śmieszny jesteś? :V
    Muta dostałeś nie tylko za przeklinanie ( w jednym zdaniu powiedziałeś dwa razy słowo "kurwa"), ale też za to, że kłóciłeś się z bezim i mówiłeś, że mieszka w jakiejś wiosce czy coś takiego...
    Potem napisałeś na czacie "chyba pojebało cb"
    Z resztą to mute na 30 min więc nie ma co płakać...

W dodatku jedyna osoba która napisała, że nie przekląłeś to był twój kolega...

ostatnio edytowany przez Igor
  • Nie znam inki... Napisałem chyba powaliło cb i nie przeklinam...

ostatnio edytowany przez Sokół
  • Ale faktycznie mówiłem że typ jest z zadupia ponieważ nie może zrozumieć że jest dużo osób nie wymawiających "r" na przyszłość naucz się przyznawać do swoich błędów

• W sumie to po prostu dałem zły powód mute :V. Mój konfident napisał do mnie, że prowokujesz jakiegoś typa to wbiłem akurat jak mówiłeś o tym zadupiu. Powód powinien być prowokacja, a nie przekleństwa, to akurat już mój błąd xd

• No przyznać muszę że nie słyszałem jeszcze sokoła jak bluźni ;p Ale sokół , na następy raz nie kłóć się z młodszymi bo później są takie akcje . Pozdrawiam <3

• Właściciel Only Dust 2 #2

Sokół, jesteś z tych młodszych osób bez mutacji naj mądrzejszy ale, jest jeden mały problem ciebie tez idzie łatwo z prowokować .

• Właściciel

Mute był tylko na 30 minut, więc nie ma co dywagować.

Temat zamknięty

• 8
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.