Wielki Headshot [Ban za zmiany teamu]
  • Twój nick: Natsume
    Godzina i data zdarzenia: 15:00 (2017-05-14)
    Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: Wielki_Headshot
    Link do profilu steam oskarżonego: Nie posiadam
    Opis sytuacji: (konkretnie i na temat): Jest koniec rundy sytuacja 1/2 [100% na wygraną naszego teamu] dla jaj zaczynam sobie klikać m+1 i m+2 w sumie z nudów nagle wielki headshot wyskakuje z tekstem: Pojebany kurwa jesteś?, Następnie po 3/4 rundach robie to samo bo w regulaminie nie ma zakazu zmiany teamu. Nagle dostaje bana na 1h z powodem ogar.
    Dowody: (screeny, demko): Jak bedzie sie dało pobrać wstawie
    Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów): Kubuś, inni gracze obecni w teamie [deev etc.]

EDIT 1
    https://zapodaj.net/74307d5c78465.png.html
    Bezczelność oraz grożba przedłużenia bana [info od kumpla]

ostatnio edytowany przez Natsume
  • Według mnie powinien zostać dodany nowy punkt w regulaminie, który zabraniałby takiego zmieniania teamów. Skąd admin ma wiedzieć, czy w takiej sytuacji nie dajesz info swojej druzynie?

• Właściciel Only Awp

Po 1 nie powiedziałem Pojebany kurwa jesteś tylko weź sie ogarnij czy coś w tym stylu polecam obejrzeć demko :). Po 2 bana dostałeś na 1h za to że spamowałeś cały czat 0_1494786464789_20170514150221_1.jpg

• Powiedziałeś jak dobrze pamietam Weż się ogarnij Kurwa czy jakos tak :) jest na demku, Spam był przez zmiane teamu czyli to jest jak by valve spamowało bo ja osobiscie nie zasmieciłem chatu tylko skrypt na to żę widzimy to na chat. gdybym piszał to na say to oczywiście ban byłby słuszny, Frenzy w ciągu 0.1 odstępu nie jestem w stanie dać info ;D a czasami zmieniam team zeby powiedziec nice shot itp. Wielki zależy mi tylko na tym abyś opanował się bo w regulaminie nie ma zakazu zmiany teamu a jak już mówisz że to spam to gag / 30minut a nie 1h czyli x2 maxymalnej kary :) Czyzbyś nie wiedział na ile możesz mnie zbanować? @frenzy jestem za z tym zakazem zmiany teamów

• Właściciel Only Dust 2 #2

Ogólnie raczej nie powinno się zmieniać drużyny w trakcie rozgrywki , raczej bym dodał do regulaminu taki punkt i też bym postąpił jak HeadShot.

ostatnio edytowany przez Ticu
  • Może i były to komędy, ale wywoływane przez Ciebie więc na to nie masz usprawiedliwienia, bo to jest równierz spam.

• Właściciel

Z cyklu "znalazłem lukę w regulaminie i jestem fajny". Nawet nie mam zamiaru tego komentować.

Temat zamknięty

• 8
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.