Pro po zy cja
  • Moderator Deathrun 1

Opis problemu: Dużo osób notorycznie łamie regulaminy forum.
    Oczekiwane rozwiązanie: Pilnowanie forum, oraz upominanie, a potem banowanie osób które nie przestrzegają regulaminu.
    Tak wiem, że moderatorzy forum itp. Mają również swoje życie, ale ktoś musi się tym zająć.

• Jak najbardziej za.

• W takim razie polecam usunąć punkt w regulaminie, że wyłącznie grafik może przesyłać prace w poście, bo mam dosyć bezsensownego usuwania moich postów...

• Za! :P

• Właściciel Only Awp

Jestem za!

• Moderator Forum

Po pierwsze, to sam wiesz IgoR jak to wygląda
    Po drugie, @Aquix Ty czytać nie umiesz? W regulaminie jest napisane, że mogą się wypowiadać osoby, które mają przygotowaną pracę lub zleceniodawca, nigdzie nie jest napisane, że tylko grafik... Gratuluję taki właśnie kolego jesteś mądry -.- I dziwisz się, że ludzie mają do Ciebie problem :>

• @Рαи-Sζαятιχ Poprostu kiedyś tak pisało, a ty od razu gratulujesz mi głupoty... Po za tym tylko ty masz do mnie jakiś większy problem i się niczego nie dziwie. Z tą aktywnością nie gratulowałem Ci głupoty, tylko wytłumaczyłem... Ty od razu się prułeś, że Cię wkirwiam, a nie wolałeś poczytać moich "wypocin" (<---b8) dlaczego dałem komuś na Nie. Po za tym można zauważyć, że było to edytowane 1 dzień temu, czyli po tym jak to napisałem. Jak już masz mi gratulować głupoty to lepiej dobrze sprawdź niektóre rzeczy.

ostatnio edytowany przez Aquix
  • 11
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.