Pro po zy cja
  • Opis problemu: Dużo osób notorycznie łamie regulaminy forum.
    Oczekiwane rozwiązanie: Pilnowanie forum, oraz upominanie, a potem banowanie osób które nie przestrzegają regulaminu.
    Tak wiem, że moderatorzy forum itp. Mają również swoje życie, ale ktoś musi się tym zająć.

• Jak najbardziej za.

• Grafik

W takim razie polecam usunąć punkt w regulaminie, że wyłącznie grafik może przesyłać prace w poście, bo mam dosyć bezsensownego usuwania moich postów...

• Za! :P

• Właściciel Only Awp

Jestem za!

• Po pierwsze, to sam wiesz IgoR jak to wygląda
    Po drugie, @Aquix Ty czytać nie umiesz? W regulaminie jest napisane, że mogą się wypowiadać osoby, które mają przygotowaną pracę lub zleceniodawca, nigdzie nie jest napisane, że tylko grafik... Gratuluję taki właśnie kolego jesteś mądry -.- I dziwisz się, że ludzie mają do Ciebie problem :>

• Grafik

@Рαи-Sζαятιχ Poprostu kiedyś tak pisało, a ty od razu gratulujesz mi głupoty... Po za tym tylko ty masz do mnie jakiś większy problem i się niczego nie dziwie. Z tą aktywnością nie gratulowałem Ci głupoty, tylko wytłumaczyłem... Ty od razu się prułeś, że Cię wkirwiam, a nie wolałeś poczytać moich "wypocin" (<---b8) dlaczego dałem komuś na Nie. Po za tym można zauważyć, że było to edytowane 1 dzień temu, czyli po tym jak to napisałem. Jak już masz mi gratulować głupoty to lepiej dobrze sprawdź niektóre rzeczy.

ostatnio edytowany przez Aquix
  • Właściciel

@Igor musisz zrozumieć, że mamy luźne podejście do prowadzenia forum oraz serwerów. Nie chce wprowadzać jakiegoś rygoru, że każdy musi się trzymać sztywno zasad, które nie mają głębszego sensu. Oczywiście niektórzy przesadzają np. spamiąc postami(@Aquix), ale nie popadajmy w skrajność. Głównym celem jaki mnie kierował, kiedy zakładałem cswild było stworzenie miejsca, gdzie gracze mogą się na spokojnie wypowiedzieć oraz pograć na serwerach. Mam nadzieje, że zrozumiałeś co chciałem przekazać pisząc to. Pozdrawiam

Temat zamknięty

• 12
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.