Podanie na moderatora/admina
  • Imię:Michał
    Nick z mc:xKejO
    Mikrofon + teamspeak:To i to
    Jak długo grasz w mc:Nwm od Bety
    Ile godzin dziennie jesteś w stanie poświęcić serwerowi:To zależy jeśli będą gracze jak nikogo nie będzie to nie ma sensu.
    Coś o sobie:Nazywał się Michał.Lubię grać w gry komputerowe oraz wychodzić na rower z kolegami.Administratora w MC miałem już kiedyś znaczy dawno kiedy dużo w niego grałem.Znam podstawowe komendy worldedita,podstawowe komendy moda/admina.
    O jakie stanowisko się ubiegasz:Ubiegam się o Moderatora/admina

• Właściciel Minecraft

Moim skromnym zdaniem sprawne zarządzanie serwerem mc to Administrator -> Moderator -> Helper czy jak to nazywano wcześniej kidmod, to własnie ten ostatni ma najwięcej do roboty. Taki system działa gdy na serwerze jest ruch, gdy go nie ma wychodzi na to że wszyscy gracze biegają z prefiksem admin lub coś w ten deseń, a to nie służy rozwojowi serwera.

Kończąc, admina nigdy nie dostawali ludzie nowi, ale tacy co przewijali się po serwerze i widać było że im zależy, tak więc mogę podsumować: "kojarzę twój nick, a po tylu latach robienia w mc, nie specjalnie pamiętam wszystkich graczy; albo byleś tym złym albo dobrym, ale skoro nie mogę sobie przypomnieć to nie będę brał udziału w ocenianiu czy dać ci tego moderatora czy nie, niech ludzie który cię znają wypowiedzą się za mnie".

• Jestem na tak
    miły
    polecam bardzo

• Pozdro od pexiego rajudue was all :D
    ok wiec .....

JESTEM NA TAK
    +WIEK
    +OGARNIA
    +JEST SPOKO
    +CZESTO NA SERWERZE
    +PRZYJAZNY
    POLECAM KEJO JAKO ADMINA :D

• Na tak
    +doświadczenie
    +wiek
    +ogar
    +sympatyczny
    +podanie
    +byly admin JB

• Jestem na tak!
    miły
    polecam bardzo

• Neutral
    +wiek
    +doświadczenie
    +podanie
    -nigdy cię nie widziałem na serwerze

• Właściciel Minecraft

Tyle mi wystarczy, będę miał trochę czasu wieczorem to wpiszę cię do pex/a!
    Moje Gratulacje !

Temat zamknięty

ostatnio edytowany przez Render2412
  • 9
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.