Podanie by SAJK ? - co on robi..
  • Nick: SAJK
    Imię: Andrzej
    Staż na serwerze: (sprawdzamy za pomocą TEGO PORADNIKA): Mam juz 30 godzin na "jedynce" na roznych nick'ach + 22h na "piątce".
    Profil Steam: Steamcommunity.com/id/mastelowsky
    Dlaczego chcesz zostać adminem na naszym serwerze? :Chciałbym zostaća adminem ponieważ bywam ostatnimi czasy często i gęsto widze nie ogar typu : Puszczanie muzyki, płakanie o kredyty, ciągle brane oldy itd.. Chciałbym ogarniać chaos na serwerze wraz z innymi adminami.
    Doświadczenie: W wieku 12 lat byłem adminem w 1.6 i dobrze znam AMX z 1.6 z sm_ miałem styczność i moje umiejętnosci oceniam 5/10
    Forma zapłaty składki(SMS/Przelew/PSC/PayPal): PSC/SMS
    Kontakt: Steam/TS3/Facebook

• Jestem na nie
    Co prawda admin się przyda, lecz ja cie w tej roli nie widzę :(
    Od jutra zaczynam regularnie grać na dr 1 z powrotem więc myślę, że sobie poradzę w raz z TombR4iderem :).
    Widzę, że podanie złożyłes od razu bo wbiciu 30h xd. Pograj jeszcze trochę, wtedy być może będę na tak :)

Jeżeli byś mógł to podaj wszystkie nicki na których grałeś.

ostatnio edytowany przez Igor
  • Jestem na TAK i na NIE:

• Pograj jeszcze trochę i za tydzień złóż podanie :D
    • Skoro Igor regularnie już będzie grał na dr1 i pisze że sobie poradzi (to się okaże) ale admin się przyda

• Jestem na nie. Pograj troszke dłużej i niech gracze cie poznają a wtedy złóż podanie :)

• @Aquix Według mnie lepiej, żeby napisał, że jest chaos ( to prawda ), niż żeby napisałał, że na serwerze jest patola...

• Tak i Nie:
    +rzadko na serwie są admini
    +czas spędzony na serwerze
    -forum

• Moderator Deathrun 1

JESTEM NA TAK a o to plusy +
    miluchny , milusi , milusieńki , miluśki , milutki , przemiły , arcymiły , uroczy , przeuroczy , urokliwy , wdzięczny , przyjemny , urzekający , rozbrajający , uprzedzający , ujmujący , wylewny , miodowy , sympatyczny , przesympatyczny , uprzejmy , przyjacielski , serdeczny , czuły , słodki , błogi , ciepły , pieszczotliwy , poet słoneczny , relaksowy , rozrywkowy , † a. poet luby , † cacany , pełen wdzięku , do rany przyłóż
    ładniuchny , ładniutki , urodziwy , dorodny , piękny , śliczny , przystojny , cacy , estetyczny , wysmakowany , poet. pięknolicy , poet. hoży , poet. krasny , poet. krasnolicy , atrakcyjny , przyjemny , niebrzydki , fajny , niezły , † urodny , † cacany , † gładki , niczego sobie , buzi dać/wart , pełen wdzięku
    zajmujący , pasjonujący , porywający , fascynujący , ekscytujący , pociągający , ponętny , nęcący , kuszący , powabny , atrakcyjny , apetyczny , ciekawy , arcyciekawy , barwny , dający do myślenia , przykuwający wzrok , przyciągający oko , godny uwagi

• 9
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.