Skarga ®Yoh®
  • 0_1496756083294_skarga yoh.png
    Twój nick: TombR4ider
    Godzina i data zdarzenia: Granica 15.15
    Mapa: Snowdram ten drugi bez teleportow :)
    Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: ®Yoh®
    Link do profilu steam oskarżonego: http://steamcommunity.com/profiles/76561198351056614
    Opis sytuacji: (konkretnie i na temat) Witam Otóż pewien gracz Zard dopytywal sie ciagle czemu ma muta i za co i czy dostanie unmute , Natomiast tłumacząc mu przez 3 mapy że nie dostanie unmute bo wyzywał i wogóle , odzywa się Gosciu głos na 30 latka i mi mówi że obrazilem go tekstem (Masz mute to idz sobie nie wiem zapisz sie do chóru głos podszlifować i dopiero poproś o unmute) , Po czym tłumacząc mu że to nie była obraza , przez 5 min było spokojnie , po czym on do Yoha mówi zbanuj go to była obraza :) To nie rozumiem logiki , ktoś kto ma Poważniejszy głos ma faworyzacje u tego Administratora serwera ? Podkreślam że sam jestem Adminem na Deathrun 1 i to z perspektywy gracza nie jest fer :) Otóż jeszcze chce podkreślić iż jest to juz nie pierwszy taki myk tego Administratora , Poprosiłbym Wyższą siłę tej serwerowni o zainterweniowanie w tej sytuacji :) Dołączam jeszcze screena z jaką kulturą Administrator odnosi się do graczy :) Z poważaniem Tomb.!
    Dowody: (screeny, demko): Nie posiadam Ale mysle ze z HLTV mozna zobaczyc :)
    Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów): Myśle ze wiekszosc ludzi online sie ze mna zgodza :)

ostatnio edytowany przez TombR4ider
  • Dałem ci bana na 30 min ponieważ obrażałeś Zarda "kurwa guwno mnie to obchodzi Masz mute to idz sobie nie wiem zapisz sie do chóru głos podszlifować i dopiero poproś o unmute)" chyba zapomniałeś dodać :)

• to niezle zmyslanie kazales mi " wypierdalac skonczyc gimnazjum i wtedy moge sie udzielac " i ze " jestem debilem itp " " i tak gowno sie bedziesz udzielal bo nie masz mutacji "

• @Krzy-Chu Po pierwsze Panie Perfect Administratorze ,że tak poprawie to "Gówno" . Po drugie nadal nie widze Tam obelgi w jego strone tyle że skopiowałeś to co napisałem wyżej i dodałeś , "kurwa guwno mnie to obchodzi " Nawet nie postarałeś się zmienić z dużej litery na małą słowa "Masz" Więc Skrga nadal aktualna zapraszam graczy do wypowiadania sie :)

• cytuje tomba " Ja zrobie porządek z administracją "

• Podkreślam iż to jest 1 skarga na admina yoh i jak nabardziej bez sensu. Tomb ja cię lubię ty to wiesz, ale podkreślam ale wyzywasz graczy to dostaniesz bana. Na dr3 jest spokój od dłuższego czasu. Admini na serwerze są aktywni i wgl. Co do skargi. Wyzwałeś typa to musisz przyjąć bana. Nawet jeśli jesteś adminem nie masz prawa wyzywać graczy (Popełniłem ten sam błąd to wiem). Przestańcie składać skargi za jakieś bzdury rozumiem gdybyś dostał perma albo coś ale ty nie dostałeś bana za nic.

• szczerze wypowiem się tak tomb, jesteś zdolny do wyzywania graczy i się nie oszukujumy, a potem udajesz świętego.

• Podkreślam ,TIcu , Woli byliscie online tego czasu ?

• Nie, ale nie mówię co się działo a co ty jesteś wstanie zrobić i wiesz teraz nie rób z siebie świętoszka bo to ci nie wyjdzie, a sam ci się postaram ukrócić nos.

• Ticu postarasz ukrocic mi nos ? A pieniedzy starczy żeby mnie zdegradować? :) Nie było cie to sie nie udzielaj skarga jest odnosnie admina na dr3 a z tego co wiem to nie wchodzisz na zadnego dr :)

• ale On nie mówi o tej sytuacji mówi ogólnie jaki możesz być

• @TombR4ider "Wez juz sie nie pogrążaj" to mówi samo za siebie...

• Ogólnie hajs żeby cię zdegradować? nie mam zamiaru, i nie lubię jak ludzie kłamią o to chodzi, bo na dr1 dobrze się sprawujesz i nie ma powodów na degrada a co do wbijana na dr, ogólnie od jakiegoś czasu wbijam na csa raz na 1 tyg i sprawdzam co się dzieje a tak to praktycznie mnie nie ma sprawy prywatne i takie tam .

• @72-HPS Przyszedł kolega który dyrygował komu banika wlepić :)

• @sorry To jak sytuacje sprzed mies porównujac do teraz to Fajnie , bo jakos nie widziałem sie z nim w granicach mies :)

• Ale charakter się nie zmienia w ciągu miesiąca kurwa no

• @TombR4ider Prowokujesz i na forum, kozaczysz na serwerze. Ja nie wiem po co ty to robisz ale łatwiej jest przestać bo jak widzisz wszyscy są tu zdania Yoh'a. Konczę tutaj bo werdykt już był.

• tomb gdzie te tłumy ludzi za tb ? :D

• Ahh czekam na wypowiedz graczy a nie Administratorów :) Procz Zarda I HPS ktorzy namaiwali do dania mi banika :)

• 27
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.