Skarga na graczy [Tomb4Rider] [Karolek]
  • Twój nick: Zard
    Godzina i data zdarzenia:17:04
    Mapa: Hot_Desert
    Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: Karolek/Tomb4Rider
    Link do profilu steam oskarżonego: Tomb : http://steamcommunity.com/profiles/76561198310290714/ Karolek :http://steamcommunity.com/profiles/76561198204668659/
    Opis sytuacji: (konkretnie i na temat) Wszystko na filmiku tutaj : Dodaj na skypie to tam moge wyslac a wyzywanie od cholery tam bo plik za duzy
    Dowody: (screeny, demko):
    Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów): -

• Mam całe demko na niego i mam pytanie. Moge mu dac perm bana? Oni oboje wyzywają i mam demko.[0_1496763873999_video-1496762830.mp4](Wysyłanie 100%)

• Grafik

@szaran3500 Lepiej daj link ze stroby gotv, a nie już pobeanego demka. Po za tym to jest to doświadczenie adminów... bardzo ważne jest potrafienie zachować się w danej sytuacji. Jak ktoś się wyzywa to staraj się przynajmniej stosować do regulaminu banowania deathruna.

• @szaran3500

Perm bana bo co ? bo zaczeliscie najeżdzać na nas i wyzywac od konfidentów taka Administracja, tego juz nie nagraliscie nie hehe ? ? Wszyscy tam na dr3 Admini warci siebie I ten tekst ktoregos z was " Dawajcie jak bedzie skarga na kogos z nas to sie podpiszemy" Bezcenne uczucie.

• TOMB posłuchaj mnie uwaznie. Ja sie zachowalem dobrze. Co to do perma była pomłka bo mam tylko 1 demko ale prawda jest taka ze to nie pierwszy raz wyzywales.

• Sprawa jest bardzo napięta. Przez własną pomyłke wspomniałem o permie dla panów a to nie oni to puszczali. Ktos przed zbanowaniem powiedział na Karolka ze "Jest jebanym konfidentem". Karolek sie troszke kłucił ale przyjoł bana na klate. Nie wiem kto to powiedział ale mozecie zobaczyć gotv. Karolek przyjoł bana ale tomb uciekł poraz kolejny raz przed banem. Kolejną rzeczą jest to ze Tomb ustawił sb moje zdjęcie jak profilowe na steam. Popełniłem bład gadzam sie mówią o permie ale do nicego nie doszło. Karolek zostal zbanowany i przyjol to utrzciwie a tomb uciekł 2 raz. Prosze o bana dla tomba bo przegioł.

• @szaran3500
    KTO DAJE TAKIM DZIECIOM ADMINA , ORTOGRAFIA ..... PO PIERWSZE PO DRUGIE POPROSTU WYSZEDLEM Z SERWERA JESC OBIAD

• Zostałem oskarżony o powiedzenie "jebany konfident" do karolka. To nie byłem ja ! Proszę sprawdzić GOTV bo dostanę niesłusznego degrada. To że gadałem wtedy z czerwem to nie znaczy że ja coś powiedziałem. A jeszcze zostałem bezczelnie i bezpodstawnie oskarżony.

• Nie zachowałeś się dobrze.
    Na serwerze dalej liżesz d.... a na steamie piszesz mi obrabiając każdemu pokolei dupę XDDDD
    Pierwszy punkt? Co do tych konfitur i konfidentów:

"
    Karolek ✪: ps kolego
    Karolek ✪: powiedz dla Woliego
    Karolek ✪: że za te "konfident jebany"
    Karolek ✪: chce żeby przy mnie się zbanował na godzinke
    ☯「SzaяaN」: slyszales!?
    Karolek ✪: :)_
    Karolek ✪: :)
    ☯「SzaяaN」: ahhhahahahha o chuj"
    - Mogę w postaci SS podesłać.

~Woli szkoda, że przy mnie nie powiesz takich rzeczy bo:
    "
    ®Woli®: NO NIE NO BO
    ®Woli®: znowu dasz na mnie skarge
    ®Woli®: a ja degrada dostane
    ®Woli®: a nic nie zrobiłemn
    ®Woli®: sprawdze gotv i ci pokaże że to nie ja
    Karolek ✪: szarana pytaj ;p
    Karolek ✪: on sam mi nawet napisał
    ®Woli®: co szarana ?
    ®Woli®: co ci napisał
    ®Woli®: jak on zwalony jest
    ®Woli®: on kłamie
    "
    Miło czuć respect gdy jestem na serwerze a za plecami już nie ;p

Admin, który nie wie jak dziala autokorekta na forum XDDD? "przegioł, kłucił, przyjoł" no proszę was, samo mu podkreśla a ten nie umie nawet tego poprawić? Słabo to widzę gdzie admin "ogarnięty" nie umie napisać ładnie złożonego czytelnego zdania.

Co by tu jeszcze napisać... Hmmm może to, że nadużywają /msaya pisząc po 500x "SIEMAA WOLI KOCHANIE" "SIEMA YOOOH " " CZEŚĆ SZARAN MISIACZKU" stop pedałowaniu pls.... Powiedzcie to sobie na ts lub napiszcie na fb ewentualnie razem zamieszkajcie i powtarzajcie to sobie na codzień.

"Zostałem oskarżony o powiedzenie "jebany konfident" do karolka. To nie byłem ja ! Proszę sprawdzić GOTV bo dostanę niesłusznego degrada. To że gadałem wtedy z czerwem to nie znaczy że ja coś powiedziałem. A jeszcze zostałem bezczelnie i bezpodstawnie oskarżony."
    "Ktos przed zbanowaniem powiedział na Karolka ze "Jest jebanym konfidentem""
    Sam przytakiwałeś szaran, że to była rozmowa Woliego z Czerwem jak to jest wyżej ukazane :)

• Oczywiście tak. Sorry za błedy ale starłem sie szybko to napisac, Ty zachowales sie chamsko wobec mnie bo nic ci nie zrobiłem. Traktowałem cie jak ziomka ale jednak nim nie jestes. Bałeś sie przyjąć bana. Z karolkiem sprawa zamknięta moim zdaniem bo dostal bana. A co do ciebei to szkoda mi słów..

• "Oczywiście tak. Sorry za błedy ale starłem sie szybko to napisac, Ty zachowales sie chamsko wobec mnie bo nic ci nie zrobiłem. Traktowałem cie jak ziomka ale jednak nim nie jestes. Bałeś sie przyjąć bana. Z karolkiem sprawa zamknięta moim zdaniem bo dostal bana. A co do ciebei to szkoda mi słów.."
    To co napisałeś może Cię pogrążyć, sam wiesz, że się go nie bałem bo ani razu o nim nie wspomniałem ;p zresztą obejrzycie te "HLTV" czy inne cuda nie widy to jeszcze usłyszycie szarana bindy puszczone na serwerze a za to chyba jest permik ;p

@edit
    możesz edytować, szybko ? Nie umiejąc napisać zdania, żeby oczy nie bolały od czytania?

ostatnio edytowany przez SoczeK
  • A ja byłem podczas rozmowy z czerwem i on powiedział "konfident" i gadaliśmy na serwerze
    a ja nic nie powiedziałem o karolku !!!

• Soczek. Zobacz sb "HLTV" wszystko jest dokładnie pokazane, to nie wolis cie obraził tylko czerwo, wiem że zle sie zachowałem ale od jutra będę innym adminem. Co do ciebie wydaje mi sie ze jesteś utrzciwy co do bana ale co do wolisia troszke przesadzasz bo ciągle sie do niego przypierdzielasz.

• Znowu stoisz po jego stronie pomimo tego, że 20minut temu obrabiałeś mu dupę u mnie na steamie XDDD?
    Robisz wszystko by uratować siebie :) "utrzciwy"
    Raz stwierdzasz, że jestem uczciwy, w drugim poście, że jestem oszustem a w trzecim znowu uczciwy? Gdzie logika drogi kolego ;)
    Do Wolisia od ostatniej skargi nie przyczepiłem się ani razu bo zauważyłem poprawę w jego zachowaniu co sam jest Ci w stanie potwierdzić :)

• No bo się poprawiłem Karolek :/ i przysięgam ci że to nie ja powiedziałem :/

• Karolek za chwile będziesz miał tutaj całą rozmowe to co mówiłeś daj nam chwile :)

• Sorry, że się wypowiadam, ale nie możecie tego załatwić na ts? Niepotrzebnie tylko zaśmiecacie forum...
    Polecam ts g-play.pl

• Nieosiągalna witryna, nawet nie umiecie wstawić linku demka na forum XD

• 26
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.