Skarga na Szaran
  • Twój nick: bartul <333
    Godzina i data zdarzenia: Okolo 18:30 i pierwsze dni jego adminowanie
    Mapa:Snowdream imario bodajze
    Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: Srakan
    Link do profilu steam oskarżonego:
    Opis sytuacji: (konkretnie i na temat): Dostał admina nawet niewiadomo za co, w pierwszy dzień nie znał nawet komend i musiałem mu je mówić. Dumin napisał "idiota" po czym on po 5 minutach szukania w "!admin" dał mu gaga. Później wpisał !unmute Dumin co jest totalnym kretynizmem bo nawet nie wiedział coto GAG. Dziś mój kumpel z Norwegii dostał bana bo nie rozumie polskiego (troche rozumie) bo jakiś pajac chciał pesteczki czy coś. Wbiłem zapytałem się czemu dał mu bana i napisałem "kretynie: i on za takie coś daje bany XDDDD oczywiście przez !admin
    Dowody: (screeny, demko): Demka
    Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów): Ludzie z serwera

PS. I tak ta skarga nic nieda ale wezcie moze sprawdzajcie ludzi ktorych dajecie na tych adminów bo np. taki Yoh ma spierdolone mikro a ten Szaran czy inni obrazają sie o byle gowno

• Stary.. pierwszą rzeczą jest to ze nawet w skardze mnie wyzywasz. Na kazdej mapie przedluzasz pod nie obecność admniów a teraz szukasz awantury. Bana dostałeś słusznie i nie mam pojęcia dlaczego piszesz coś takiego... @Krzy-Chu . Bana nie zdejme i zdania tez bo dostales go slusznie :)

• Grafik

Po obejrzeniu demka ban na 30 min jest uzasadniony.

• Bartul jestem za toba :) Jedyna osoba z innej serwerowni co dobrze gada i ma zajebiste rekordy ;p

• Tomb po pierwsze nie widziałeś demka a po drugie próbujesz mnie udupić więcej nie komentuj moich postów prosze ;p

• byłem przy tej sytuacji, popieram pytanie kto mu dal admina

• Nie... ty wbiłeś na serwer gdy było już po sytuacji. A ja nie będę grał pod twoją obecność bo przez cały czas próbujesz mnie udupić...

• Grafik

@szaran3500 Nie wypowiadaj się po prostu wszystko widać na demku więc skarga jest według mnie już zamknięta

• Czekamy na decyzję władzy

Temat zamknięty

• Właściciel

Wyjaśnione po długiej rozmowie na ts.

Temat zamknięty

• 10
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.