! anty raaaaaaaaszz
  • AR bedzie wgrany dzisiaj maxymalnie jutro POZDRAWIAM
    Jeden z lepszych ADMINOW tego serwera

• @Heri
    Masturbujesz się do własnej osoby?
    MOGŁEŚ "LEPSZY" NAPISAĆ CAPSEM, ŻEBY KAŻDY WIDZIAŁ JAK WSPANIAŁY JESTEŚ
    Pozdrawiam, jeden z gorszych UŻYTKOWNIKÓW tego forum

ostatnio edytowany przez anvi
  • Moderator Dust 2/Mirage

@Heri Ja jestem ten najlepszy admin lool <3

• @Heri Jak tak dalej będziesz pucował swojego chuja to zobaczymy, czy będziesz ADMINEM ;D

• Witam rozpocząłem przygodę na tym serwerze parę dni temu.Wszystko ładnie pięknie mi się podoba ale właśnie miałem pisać temat dotyczący AR dla mnie osobiście jest to wielka głupota wgrywać to na serwer ponieważ CT ma za zadanie robić kontrole mapy i skracać pozycję to jest normalna sprawa.

Druga sprawa może i powinna być już w oddzielnym rozdziale ale chciałbym ją tu przytoczyć:
    Wszedłem na serwer i po chwili dostałem upomnienie za to że raszuję było to dla mnie absurdalne lecz zaprzestałem raszować i po paru rundach dostałem bana za kampienie na respie. To ja już sam nie wiem co ja mam robić raszować nie można kampić też nie?Chciałbym pozostać na tym serwerze ponieważ panuje tu miła atmosfera i zaprzyjaźniłem się już tu z paroma osobami.

Również trzeba wspomnieć że upomniałem jednego admina że raszuje to odpowiedział mi tak "Dla mnie to można raszować, to że inni admini się czepiają i banują to ich sprawa ja nie banuję". Dlatego ja osobiście jestem za usunięciem tego pkt z regulaminu.(Większość graczy się na to skarży na serwerze.)

ostatnio edytowany przez Mono
  • Jesli wam cos nie pasuje , razem z byłą wlascicielka zlozcie na nas skargi i tyle. Poprostu przestrzegamy regulaminu tego serwera. Druga sprawa , do kogo sie zglosisz nie mając już zadnej władzy , o zabranie mi admina? Dobre zachowanie włascicielki serwera albo byłej wlascicielki. Grozenie innym degradem , czy banowanie ludzi bo powiedza ,,cicho" bo chca grac, czy pernamentne bany dla Opiekuna CsWild
    Pozdrawiam.

• @Heri Peoponuję już się skleić, bo to ja stawiałam się za Tobą, żebyś admina dostał a teraz szczekasz. ;)
    Śmieszne.

• Temat do zamkniecia. AR bedzie i koniec wszystko zostalo wyjasnione

• 16
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.