Skarga na Admina [Przyjaciel]
  • Twój nick: kacpelek csgo-skins.pl
    Godzina i data zdarzenia:12:07:24
    Mapa:dr_dojo_wild
    Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: Przyjaciel
    Link do profilu steam oskarżonego:
    Opis sytuacji: (konkretnie i na temat) gralem na serwie zostalem sam i jak doszlem do tej stery juz wziolem ak47 i zabilem go i nagle patrze ban za to ze " chcialem pestki" to juz jest szczyt idiotyzmu chciec to ja sobie tez moge
    Dowody: (screeny, demko):
    Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów): Bronek

• tt chciał pestki a ty dałeś mu olda

• miałeś napisane na czacie że chcę bh pestki

• ale moze nie zwracalem uwagi na chat?

• @kapi77u skarga bez sensu. I jak najbardziej słuszny ban. I jeszcze powinieneś dostać bana za reklamę w nicku chyba że plugin ci usunął to ok. Przeczytaj sobie regulamin i dopiero zagraj na serwerze. Punkt 15 w regulaminie mówi "Podczas free ct musi się dostosować do prośby terrorysty(np. dać bhop, awp, pestki, no scope itp.)[zabawy w stylu "free za kill w konsoli" nie są akceptowane i będą karane banem." Dla mnie skarga do zamknięcia ;)

ostatnio edytowany przez WoliOfficial
  • Ban słuszny. Temat do zamknięcia.

• Przepraszam bardzo a obrońcy i komitet nabijania postów na chuj się tutaj wypowiada?
    @Ticu / @szaran3500 @WoliOfficial skoro skarga jest skierowana do Przyjaciela to niech on się wypowiada.

• @SoczeK nie interesuj się również bo ciebie nie było podałem tylko konkretny punkt z regulaminu i ban słuszny tyle w temacie. Nie zaczynaj kolejnej dramy ;)

• Z tego co kojarze to mnie pouczales woli ze jak mnie nie bylo to mam sie na forum nie wypowiadać kieruje te slowa do ciebie rowniez dziekuje , skarga aktualna :)

• na chuj się wypowida ? @SoczeK każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie. dziękuje dobranoc

• Właściciel

@WoliOfficial wyjaśnił, nic więcej nie muszę dodawać.

Temat zamknięty

• 14
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.